sobota 19. novembra 2016

Nivea: Vypĺňajúce perlové sérum Cellular Anti-Age

Dnes tu mám pre vás recenziu zaujímavého pleťového séra - Nivea Cellular Anti-Age. Až mi bolo ľúto, že som mladší ročník. Perlové zloženie tohto séra si ma získalo na prvý pohľad. Krásne perličky, ktoré sa vynímajú pozdĺž stien produktu si však získali aj moju mamku, ktorá vypĺňajúce sérum pre vás testovala.
Nivea je u nás doma zastúpená v hojnom počte, predovšetkým pleťové produkty a krémy, ale aj pánska kozmetika sa dlhé roky teší našej obľube. Preto sa mamina veľmi potešila, že mám pre ňu práve sérum značky Nivea.
Samotné meno značky u nás už vopred znamená spokojnosť a kvalitu, jednoducho vieme, že produkt nesklame. Ste zvedavé, či nás toto perlové sérum sklamalo, alebo si nás získalo? Tak čítajte až do konca...

NIVEA - VYPĹŇAJÚCE PERLOVÉ SÉRUM CELLULAR ANTI-AGE

Pre plnšiu, pevnejšiu a mlado vyzerajúcu pleť. Inovatívna technológia perál umožňuje aktivovať účinné látky bezprostredne pri aplikácii a vďaka tomu intenzívne stimuluje obnovu pleťových buniek. Sérum na dennú i nočnú starostlivosť obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyalurónovej, kolagénoý booster a kreatín. 

- Vypína, vypĺňa a zlepšuje kontúry.
- Redukuje vrásky a vyhladzuje pleť.
- Hodí sa ako doplnenie denného a nočného krému pre ešte účinnejší omladzujúci efekt.
- Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagénový booster a kreatín.
- Dermatologicky testované a schválené.
Balenie perlového séra Cellular Anti-Age sa nesie v tónoch modrej a bielej - typických pre značku Nivea. Priehľadná tuba s hygienickou pumpičkou, ktorá slúži ako dávkovač dáva krásne vyniknúť bielym perličkám. Biely vrchnáčik lahodí celkovému vzhľadu produktu a krásne sa na ňom vyníma názov značky. Objem produktu je 30 ml, čo je, myslím si, celkom ideálne množstvo. 
Konzistencia produktu je veľmi príjemná, skladá sa z mierne rozdrvených perličiek a chladivého gélu, je to taká kašovitá zmes, ktorá sa však veľmi ľahko rozotiera po pokožke. Sérum sa odporúča nanášať na tvár, krk a dekolt.
Produkt je krásne parfumovaný, je to príjemná a svieža vôňa, ktorá mi však v sebe neevokuje Niveu. Chcem tým povedať, že nečakajte vôňu typickú pre túto značku, ale aj napriek tomu produkt krásne vonia. Cellular Anti-Age sérum je vhodný pre staršie z nás, veková kategória 40 - 50 - 60. Produkt je vhodný ako doplnok v kombinácii s denným alebo nočným krémom.
Produkt testovala mamina, ktorá sa séru veľmi potešila. Mamka má 58 rokov, takže ešte spadá do kategórie, pre ktorý je produkt vhodný. Nebudem vám klamať, mamina má pleť už trošku oslabenú, jej kontúry sú uvoľnené a aj vrásky viac viditeľné. Práve preto dbá o to, aké produkty pri starostlivosti o svoju pokožku používa. Sérum používa denne a veľmi si produkt pochvaľuje.
Pokožka je po aplikácii séra krásne jemná a zvýšila sa aj pevnosť pleti. Netvrdím, že jej sérum krásne vyhladilo vrásky ani nič také. V tomto veku už zázračné elixíry neexistujú, ale sérum krásne rozžiari maminu pleť a vyzerá aspoň o tie tri, či štyri rôčky mladšie. Celkovo je jej pleť sviežejšia navonok pôsobí krajším dojmom.

2 komentáre: