utorok 13. septembra 2016

Oriflame: tónovaný hydratačný krém Giordani Gold

Leto, teplo, horúčavy...na tele menej šiat a na pleti menej make-upu. Aj tak by sa dalo charakterizovať prebiehajúce ročné obdobie. Vedia to veľmi dobre aj v Oriflame, a preto si pre nás prichystali ľahký hydratačný make-up, ktorý nám krásne zjednotí tón pleti, dodá potrebnú hydratáciu, a dokonca má aj ochranný faktor SPF 20. Produkt ako stvorený na leto, teda aspoň pre mňa. Nedokážem si ani len predstaviť chodiť v týchto horúčavách s maskou na tvári. :) Ako ste na tom vy, tiež uprednostňujete v lete len minimum make-upu a kladiete dôraz na ochranný faktor? 
Oriflame - Tónovaný hydratačný krém Giordani Gold

Tónovaný krém, ktorý má vlastnosti CC krému – hydratuje, funguje ako ľahký make-up a má UV faktor. Príjemný ľahučký produkt s kvetinovou vôňou. Je bez trblietok, trblietavá je len nádobka. Má SPF 20, takže má využitie aj ako opaľovací krém. Je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje: hydratačné zložky z kokosového oleja, luminiscenčné perličky (odrážajú svetlo, aby pleť pôsobila jasnejšie).
Tónovaný hydratačný krém pôsobí svojím balením veľmi luxusne, podobne ako aj ostatné produkty z kolekcie Giordani Gold. Sklenená priehľadná fľaštička, vďaka ktorej krásne vynikne odtieň, ktorý je taký ideálny, ani veľmi svetlý, ani tmavý, takže sadne takmer každej z nás. Vrchnáčik je v lesklom čiernom prevedení a nájdeme na ňom aj logo kolekcie Giordani Gold.
Obsahuje praktickú pumpičku, ktorá je navyše veľmi hygienická. Zlatý lem medzi fľaškou a vrchnáčikom dodáva punc luxusu a krásne ladí so zlatou krabičkou, na ktorej okrem iného nájdeme aj zloženie produktu.
Konzistetne je hydratačný krém veľmi ľahký, krásne jemne našľahaný. Príjemne sa rozotiera a ľahko priľne k pokožke. Pleť necháva príjemne hydratovanú, zjednotenú, bez zbytočného nánosu make-upu. Je veľmi vhodný na letné obdobie a navyše obsahuje aj ochranný faktor SPF 20.
Hoci sa môže zdať, že produkt obsahuje trblietky, nie je tomu tak. Trblietavé je len balenie v podobe priehľadnej fľaštičky, samotný tónovaný krém perleť neobsahuje. Vôňa produktu je veľmi príjemná, jemne kvetinová. Krytie produktu je minimálne, s tým však pri tomto type produktu treba naozaj počítať. 
Tónovaný hydratačný krém je naozaj skvelý, krásne zjednotí moju pleť. Odtieň pôsobí veľmi prirodzene, takmer až nebadane, preto tu chýbajú aj fotky po použití, pretože pôsobí na pleti dokonale.
Jediná kvapka tónovaného krycieho krému krásne dodala mojej pleti zjednotený vzhľad, nakoľko moje pehy sú vždy tmavšie a výraznejšie. S tónovaným krémom sa akoby skorigoval kontrast medzi tmavšími pehami a jemne opálenou pleťou. Pleť je krásne hydratovaná a aj chránená pred slniečkom a to vďaka SPF 20. 

1 komentár:

  1. Zdá sa mi, že túto kolekciu Oriflame prezentuje ako jednu z tých kvalitnejších, ale očné tiene Giordani Gold boli pre mňa veľkým sklamaním, odvtedy som už nič neobjednala.

    OdpovedaťOdstrániť