utorok 6. septembra 2016

Mary Kay: Saténové pery White Tea & Citrus

Vždy ma trápili popraskané pery a bolo im absolútne jedno, či je horúce letné počasie alebo mrazivé zimné. Žiaľ, pery nemajú prirodzenú mastnú vrstvu. Preto je veľmi dôležité dodať našim perám dávku mastnoty, aby sa ich štruktúra nezlupovala a nevytvárali sa na nej nepekné šupinky. Ako dieťa som si tieto šupinky s radosťou obhrýzala až do krvavých chrastičiek a veru som rada, že som sa tohto neduhu zbavila. Vtedy som používala jelení loj, no dnes už je doba iná a s odstupom dvadsiatich rokov sú aj kozmetické vychytávky iné a viac chic. Dnes vám predstavím produkt na saténové pery White Tea & Citrus od Mary Kay.
Cukrový peeling na pery s bambuckým maslom White Tea & Citrus

- tento cukrový peeling z pier jemne odstráni odumreté bunky, a tým ich dokonale zjemní, vyhladí a dodá im lesk
- kvalitné kryštáliky cukru sú dostatočne jemné, aby vaše pery obrúsili, ale nepodráždili
- vďaka prírodnému bambuckému maslu budú vaše pery hladké, jemné a hydratované
- obsahuje slnečnicový olej, ktorý je známy obsahom antioxidantu, vitamínu E
Balzam na pery s bambuckým maslom White Tea & Citrus

- dopraje okamžité vyživenie vašim perám, do hĺbky ich hydratuje a zanecháva hydratované
- navrhnutý tak, aby sa vaše pery cítili hladké a dostatočne hydratované
- spojenie bambuckého a jojobového masla ošetruje a zjemňuje vaše pery
- okrem dokonalej hydratácie budú vaše pery aj chránené
Balenie produktov je veľmi krásne a jemné. Biela tuba so zelenými ornamentmi na mňa pôsobí krajšie ako prvotné saténové pery v jemnej perleťovo-bielej tube. Tým, že sú produkty umiestnené v tube, na ich aplikáciu je nutné si stlačením vytlačiť akurátne množstvo a aplikovať ho priamo na pery. Takže plus za aplikáciu aj za príjemný vzhľad balenia oboch produktov. 
Produkty rozoznáte raz-dva. Nielenže sa líši ich hrdielko na tube, ale aj konzistentne ide o dva rôzne typy produktov. Peeling na pery má jemnú kryštalickú konzistenciu vďaka cukru, ktorý obsahuje. Balzam je zase krémovitej mastnej konzistencie vďaka kombinácii bambuckého a jojobového masla.
Prvým krokom ako dosiahnuť saténové pery je použitie jemného peelingu na pery. Jemnou masážou pier, napríklad prstom, ale mne sa viac osvedčil spôsobom masáže hornej a dolnej pery navzájom, sa zbavíte odumretých buniek na povrchu pier. Pery zostanú po odstránení zvyškov vatovým tampónikom krásne vyhladené a jemné. Potom postačí už len naniesť druhý z dvojice produktov - balzam na pery, ktorý dodá perám skvelú dávku hydratácie. Balzam na perách pôsobí aj niekoľko hodín, po jeho použití sú pery krásne obalené a chránené. Rada si doprajem dávku balzamu na pery aj pred spaním, počas spánku sa pery krásne regenerujú.

1 komentár: