sobota 10. septembra 2016

L'Oréal Paris: La Palette Nude - 02 Beige

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že aj napríklad farba očných tieňov o vás veľa napovie? Prednedávnom som si robila generálny poriadok v kozmetických šuflíčkoch krabičkách a skrátka všade, kde nejaké tie svoje skrášľovačky mám. Pri triedení očných tieňov som sa len chytala za hlavu. Takmer 90 % z nich bolo hnedých, nude, béžových a sem - tam sa našla nejaká iná výraznejšia farba. Vtedy som sa zamyslela sama nad sebou, ako mimovoľne siaham po produktoch, ktoré napovedajú čo - to aj o mne.
Som typ človeka skôr rezervovaného, taký čo sedí niekde obďaleč a je spokojný s tým, že nie je stredobodom pozornosti. Presne také je aj moje líčenie, nenápadné, prirodzené, nič extravagatné, skôr krásna jemná elegancia. Dnes sa bližšie pozrieme na nude paletku z dielne L'Oréal Paris v odtieni 02 Beige. Paletka je však vhodná aj pre tie z vás, ktoré máte rady farby, je totiž veľmi univerzálna. Dovolím si tvrdiť, že nude paletka je "must have" produkt, ktorý by mala každá jedna z nás vlastniť aspoň v počte kusov - jeden. 
Nude paletka je vsadená do čierneho puzdra, ktoré z prednej strany zdobia zlatisté popisy, na zadnej strane nájdeme pre mňa zaujímavejší vzhľad, a to vyobrazenie všetkých desiatich odtieňov z paletky. Paletka 02 Beige, ktorú som testovala sa skladá z krásnych prirodzených jemných tónov, ale nájdeme v nej aj zopár jemne tmavších odtieňov, ktoré taktiež pôsobia pri líčení veľmi krásne a prirodzene. Paletka v sebe nesie mix matných a perleťových odtieňov v pomere 5:5. Okrem toho nájdeme pod vrchnáčikom paletky zabudované krásne veľké zrkadlo a v priestore pred tieňmi je uložený praktický štetec. Štetec má z jednej strany umiestnený penový aplikátor na nanášanie očných tieňov, z druhej strany sa na vás teší štetec so štetinkami.
Prvé dojmy L'Oréal Paris z paletky boli že WAU, skrátka som sa tešila ako malé dieťa pod vianočným stromčekom. Milujem hnedé odtiene a rada pri líčení siaham práve po takto namiešaných farbičkách. Veď s tým sa predsa nedá nič pokaziť, len získať krásny, prirodzený, ale hlavne upravený vzhľad. Tým, že v paletke je množstvo krásnych odtieňov sa vášmu líčeniu medze vôbec, ale že vôbec nekladú. Toľko možností krásneho líčenia sa dá vykúzliť s rôznymi variantmi a prevedeniami, použitím tej - ktorej kombinácie. 
Tiene sú veľmi dobre pigmentované, konzistencia je taká prijateľná, tiene sú síce práškové, ale vďaka tomu, že sú mastnejšie sa neprášia tak, že by ste ich mali všade. Práveže krásne držia na viečku, veľmi dobre sa tieňujú. Odtiene sú veľmi prirodzené a aj príbuzné sebe navzájom, takže si bez problémov viete vykúzliť krásne vytieňované líčenie.
Čo sa týka priloženého aplikátoru, tu som trošku sklamaná. Penový aplikátor osobne veľmi nemusím. Keď si však porovnám štetinky a penový aplikátor, lepšie sa mi v tomto prípade nanášali očné tiene práve s penovým aplikátorom. Vyskúšala som, no nepoužívam. Mám svoju sadu štetcov a s tou som spokojná, takže nemením. Paletka však nie je o aplikátore, ale o tieňoch a tie môžem len a len odporučiť. Ako som už v úvode článku naznačila, nude paletka je pre mňa "must have" produkt a ak žiadnu nemáte, skúste sa poobzerať po tejto.

1 komentár:

  1. aplikátory v takýchto paletkách asi nikto nevyužíva :) samotná paletka je však veľmi pekná a páči sa mi aj konzistencia tieňov, že nie sú práškové :)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť