piatok 23. septembra 2016

Dermacol: trblietavý lesk na pery

Lesky na pery patrili donedávna medzi moje stálice. S obľubou som si nimi pretierala pery a potom som s chuťou zlizovala šťavnatú ovocnú príchuť. Časom sa však moje kozmetické vychytávky menia a je tomu tak aj s leskom na pery. Teraz uprednostňujem skôr rúže, avšak rada som si zaspomínala na časy nie tak minulé, kedy som si pery líčila práve s leskom. Časy sa menia a s ním aj kozmetické produkty. Kedysi dávno som bola spokojná s guličkovým leskom s príchuťou jahôd či vanilky. Dnes už existuje široké spektrum leskov na pery, ktoré okrem spomínaného lesku dodajú perám aj nejaký ten bonus navyše. S radosťou vám predstavujem lesk na pery z dielne značky Dermacol, ktorý vďaka svojim trblietavým časticiam dodá perám nejaký ten objem navyše. 
Dermacol - Shimmering Lip Gloss - trblietavý lesk na pery s vôňou hroznového vína

Dodáva perám očarujúci trblietavý lesk a krásne ich prežiari. Ľahká priľnavá textúra farebne tónuje pery a prepožičiava im šťavnatý a svieži vzhľad. Kombinácia trblietavých čiastočiek a perlete rôznej veľkosti rozohráva na perách nádhernú hru svetla a jeho odleskov, pery vyzerajú opticky plnšie.
Balenie produktu je krásne jemné a ženské, nesie sa v ružových tónoch - metalický vrchnáčik a priehľadnú tubu oddeľuje strieborný prstenec. Tuba, v ktorej sa lesk nachádza, má pre mňa trochu netradičný plochý dizajn. Vpredu aj vzadu nájdeme rovnaké logo a názov značky, na zadnej strane však nájdeme aj nálepku so stručnými informáciami o produkte. Aplikátor je klasický, trochu mi chýbalo akési skosenie, pre lepšie nanášanie lesku na pery.
Vzhľadovo ma lesk zaujal a aj odtieň je podľa môjho gusta. Testovala som odtieň č. 3 - je krásne jemný a perleťový, presne takéto lesky ja môžem. Pery len jemne dotónuje a nechá vyniknúť aj prirodzený odtieň pier. S aplikátorom sa mi lesk nanášal vcelku dobre, avšak, mám rada skosené a tvarované aplikátory. S aplikátorom sa mi podarilo sem-tam vyjsť aj mimo okraju pier, ale v pohode to išlo zotrieť. :)
Celkovo môžem lesk hodnotiť len veľmi kladne. Odtieň mi sadol a ak vás lesk zaujal, a rady by ste skúsili iný odtieň, tak mám pre vás potešujúcu správu. K dispozícii je až 8 odtieňov, cez jemné pastelové, až po sýte intenzívne. Lesk na perách pôsobí veľmi prirodzene, perám dodá dostatočný pocit hydratácie a pery nevysúša. Nevydrží na perách veľmi dlho, ale to asi žiaden lesk na pery. Takže treba rátať s častejšou aplikáciou, aj skrz jemné trblietky, ktoré krásne dodajú objem. S postupným schádzaním lesku sa trblietky nestratia a zostanú na perách. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára