sobota 24. septembra 2016

Gosh: Macadamia Oil šampón

Zázračné oleje zažívajú v tejto dobe doslova ošiaľ, a preto ma vôbec neprekvapuje, že sa tieto vzácne živiny pridávajú aj do šampónov či kondicionérov. Postačí, ak produkt obsahuje argánový, kokosový či makadamiový olej a na pultoch v obchodoch sa dlho neohreje. Výživné oleje sú teraz in a uvedomujú si to aj výrobcovia kozmetických produktov. Na istotu v podobe oleja stavila aj značka Gosh a prináša nám preto kompletnú vlasovú starostlivosť - šampón, kondicionér a vlasový olej. Ja vám dnes s radosťou predstavím šampón na vlasy, ale určite sa začítajte aj do recenzií na zvyšné dva produkty z radu Macadamia Oil.
MACADAMIA OIL SHAMPOO (vlasový šampón s olejom z makadámiových orechov)

Šampón pre jemné čistenie všetkých typov vlasov obohatený o prírodný makadámiový olej a provitamín B5. Revitalizuje, vyživuje a hydratuje vlasové vlákna aj pokožku hlavy, pričom je vhodný aj na každodenné použitie. Vlasom poskytuje hladkú štruktúru, žiarivý vzhľad a jemnú vôňu.

Aplikácia: Vlasy dôkladne navlhčite. Malé množstvo šampónu vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.
Balenie produktu je veľmi živé a hravé, avšak verné svojim predchodcom. Kombinácia čiernej tuby s akoukoľvek sviežou farbou pôsobí veľmi krásne a nedá sa ňou nič pokaziť. Výrazná žltá sa teda stala ,,nositeľkou" makadamiového oleja, ktorý je cennou zložkou tohto produktového radu. Konzistentne je šampón vcelku dosť hustý a krásne perleťový. Vôňa je jemná, nevýrazná, no zato príjemná a autentická. Vonia mierne orientálne, môžem len predpokladať, že iskrou vône je práve olej z makadamiových orechov.
Šampón má jemnú krémovú konzistenciu, ktorá je však prekvapivo aj dosť hustá. Pri umývaní sa mi ťažšie darilo rozpeniť si šampón vo vlasoch, musela som si ešte raz na ne pustiť vodu, potom to už išlo ľahšie. Vlasy boli po umytí hebké na dotyk. Po vysušení sa krásne leskli, nadobudli zdravší a sviežejší vzhľad. Šampón ma veľmi upútal nádhernou vôňou, ktorá sprevádzala moje vlasy aj pár hodín po umytí. Vlasy vydržali po umytí zhruba dva dni v schopnom stave, čo mňa osobne dosť prekvapilo, keďže sa mi zvyknú vlasy vcelku rýchlo mastiť.

1 komentár: