piatok 2. septembra 2016

Gosh: Velvet Touch Lipstick & Foundation Drops

S recenziou na tieto produkty som akoby dlhšie váhala, ani neviem sama prečo... asi preto, že sú fakt skvelé. Reč bude dnes o dvoch starších Gosh novinkách, a to – o matnom rúži Velvet Touch a o make-upe, ktorý si môžete doslova nakvapkať na svoju pleť. Áno, mám na mysli Foundation Drops, ktoré ma veľmi milo prekvapili. Dlho predlho som mala produkty odložené na recenziu a práve s nástupom letných dní som sa rozhodla, že vám ich predstavím. Prečo? Pretože v kombinácii s riasenkou tvoria skvelý „arzenál“ pre prirodzené líčenie ako stvorené na leto. Krásne zvýraznené pery, oči len „doťuknuté“ špirálou a zjednotená pleť vďaka kvapke make-upu.
Velvet Touch Lipstick

Hodvábny rúž – dodá vašim perám intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu vďaka vysokej koncentrácii farebných pigmentov. Nová krémová textúra je zárukou jednoduchej aplikácie a rovnomerného, dlhotrvajúceho efektu intenzívnej, čisto matnej farby. Velvet Touch Lipstick je obohatený o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú pre hydratáciu, vyhladenie a upokojenie pier, ako aj pre príjemný pocit komfortu počas dňa.
Balenie rúžu je také viac-menej klasické pre značku Gosh. Čierne puzdro doplnené o vygravírované logo značky umiestnené v strede tuby. Spodná časť s nálepkou sa nesie v odtieni rúžu. Testovaný odtieň 004 Matt Coral je krásne namiešaný, v tube sa javí ako červenkastý, no na perách sa ukáže vo svojej plnej kráse.
Priznám sa, trošku mi trvalo, kým som si zvykla, ale s obľubou ho nosím. Je to naozaj krásna farbička, ktorá je ako stvorená na krásne jarné či letné dni. Dodá celkovému líčeniu ten šťavnatý punc, ktorý si tieto ročné obdobia priam pýtajú. Rúž je krásne pigmentovaný, na perách pôsobí veľmi prirodzene. Bála som sa, či nebude pery vysúšať, ale našťastie sa tak nestalo. Vrelo ho môžem odporučiť.
Gosh - Foundation Drops make-up

Pokrokový make-up s ultra ľahkou textúrou. Make-up Foundation Drops má unikátnu, výnimočne ľahkú konzistenciu bez obsahu vody. Pre nahý a prirodzene bezchybný vzhľad – bez efektu masky! Priehľadná pipeta uvoľňuje vzácny make-up po kvapkách a umožňuje jeho ľahké vstrebávanie, v perfektnom súlade so súčasným trendom pocitu ľahkosti a dýchania pleti. Pred samotným použitím nezabudnite make-up „pretrepať“.
Make-up Foundation Drops má pre mňa vskutku zaujímave balenie. Krásna kombinácia vo verzii black&white a netradičný dávkovač. Naozaj som prekvapená, nielen jeho vzhľadom, ale aj obsahom.
Ako môžete vidieť, na testovanie som mala po ruke hneď pár odtieňov, čo je fajn, pretože vždy vám sadne iný. Kým začiatkom jari som si miešala na ruke dvojku so šestkou, dnes miešam šestku s osmičkou a s dodatočným opálením využijem osmičku samostatne. K dispozícii však je celkovo až päť odtieňov, takže si hravo vyberiete ten svoj. Make-up je veľmi ľahkej konzistencie, vrstvením však docielite aj nejaké to krytie. Ja ho však používam len na zjednotenie tónu pleti. Make-up v podobe kvapiek je trošku redšej konzistencie, na pleti sa však krásne rozotiera, pekne priľne a nezanechá efekt masky. Takže za mňa má určite áno.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára