piatok 19. júna 2015

Zoštíhľujúca starostlivosť - Ziaja Slim II.

Zoštíhľujúca rada Ziaja Slim neobsahuje len produkty zamerané na boj proti celulitíde, o ktorých bola reč v minulom článku, ale taktiež aj emulziu na redukciu strií a spevňujúce telové mliečko. 
Oba produkty tak vhodne dopĺňajú produktový rad Ziaja Slim!Dúfam, že vás dnešná recenzia zaujme a dodá vám chuť spraviť zo seba krajšie ja.
Starostlivosť o pokožku s produktmi Ziaja totiž u mňa vyvolala enormnú chuť športovať a spevňovať, čo sa len dá :)
Ziaja Slim Stretch Mark Reducer

Reduktor prvých aj trvalých strií. Znižuje ružové a trvalé strie. Odporúča sa používať aj po tehotenstve.

Aktívne látky:
Forskolin - zoštíhlenie - zabraňuje ukladaniu tukových buniek. Redukuje celulitídu a spevňuje pokožku.
Hydroxyprolín - spevnenie - viditeľne rozjasňuje a redukuje strie.
Jojobový olej, alantoín - regenerácia - urýchľuje regeneráciu epidermis - vrchnej pokožky. Posilňuje štruktúru medzibunkového cementu.
Produkt určený na strie som veľmi nevyskúšala nakoľko našťastie nemám veľa strií asi len dve či tri na jednom stehne a som za ne vďačná. Nie za tie strie, ale za to, že ich je len tak málinko. Sú pamiatkou na pubertu, kedy s ami vyskytli a ich vzhľad je jemný mierne naružovelý. Nemám dojem, že by strie boli menej viditeľné, no sú už dosť staré. Nakoľko je produkt vhodný aj po tehotenstve, predpokladám, že väčší vplyv na redukciu strií majú najmä v oblasti bruška a bokov. Podobne ako ďalšie produkty však veľmi krásne sviežo vonia, ľahko a rýchlo sa vstrebá do pokožky a zanechá ju pružnejšiu a pevnejšiu.
Ziaja Slim Body Lotion

Zoštíhľujúce telové mlieko s efektívne zoštíhľujúcou aktivitou v oblastiach náchylných k celulitíde a hromadeniu tuku v tele. Znižuje pocit unavených nôh.

Aktívne látky:
Forskolin - zoštíhlenie - zabraňuje ukladaniu tukových buniek. Redukuje celulitídu a spevňuje pokožku.
Kofeín, teofylín, teobromín - anticelulitídny komplex podporujúci zoštíhlenie a detox. Znižuje ukladanie tuku a poskytuje drenážny účinok. Zlepšuje mikrocirkuláciu a pružnosť pokožky. Znižuje opuchy.
Karnitín, koenzým A - detox - uľahčuje odstránenie toxínov a prevenciu opuchov.
Troxerutín - zníženie opuchu a rozšírených kapilár - zlepšuje elasticitu krvných ciev. Neutralizuje voľné radikály, pôsobí protizápalové a zabraňuje vzniku opuchov.
Hydroxyprolín - spevnenie - stimuluje syntézu kolagénu a elastínu. Rozjasňuje a redukuje strie.


Návod na použitie: 1-2x denne naneste na boky, zadok, brucho a stehná a vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať.
Spevňujúce telové mliečko bolo pre mňa výzvou. Z duše totiž neznášam natierať sa telovým mliekom a asi aj preto sú moje nohy večne suché. Skrátka to nie je nič pre mňa, obľúbila som si telové mlieka do sprchy. Telové mlieko je takej strednej hustej konzistencie, veľmi príjemne sa rozotiera, je vláčne a krásne sviežo vonia. Počas rozotierania je mliečko vláčnejšie, no po chvíľke sa krásne vstrebá a zanechá pokožku suchú, nelepivú, takže sa bez problémov môžeš ihneď obliecť.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára