streda 10. júna 2015

Maybelline: Baby Lips Electro

Balzam na pery je mojou srdcovkou, je to taká stálica, ktorá ma snáď asi ani nikdy neomrzí. Vždy mám minimálne dva pri sebe v bočných vačkoch po kabelkách a podobne. Viem, že keď rukou šáhnem na tajné miesto balzam raz - dva našmátram a dodám svojim suchým perám jedným ťahom hydrátáciu, vláčny pocit, či dokonca ochranu pred slnečným žiarením. Ak balzam navyše krásne vonia, čiže je parfumovaný, tak to som už v siedmom nebi a viem, ktorý miláčik padne za vlasť ako prvý :)
Balzam Maybelline Baby Lips Electro poskytuje perám hĺbkovú hydratáciu a ochranu. Obsahuje ochranný faktor SPF 20, ktorý chráni pery pred škodlivým slnečným žiarením. Jemná textúra sa ľahko nanáša a nezanecháva mastný pocit. Výsledkom sú jemné a hydratované pery s originálnou farebným nádychom až po dobu 8 hodín.
Balzamy Baby Lips Electro sa ukrývajú v krásnom kontrastnom balení čiernej a crazy farebnej kombinácie. Oproti klasickým pastelovým baleniam Baby Lips je toto prevedenie tak viac šokujúce, respektíve pútajúce pozornosť:) Popisy jednotlivých odtieňov sa pekne vynímajú na čiernom podklade a každý z balzamov je tak originálny a svojský a dáva tak vyniknúť svojmu odtieňu!
Baby Lips Electro vám dnes bližšie predstavím v dvoch odtieňoch a to :
* v žltom prevedení - Fierce N Tangy, ktorý je tónovací len veľmi mierne, na perách takmer nebolo vidieť náznaky sfarbenia, až pri opakovanom nanesení, kvôli fotke sa nejaké to sfarbenie ukázalo. 
* vo fialovom prevedení - Berry Bomb, tento balzam je tónovací už trošičku viacej, veľmi krásne zvýrazní pery a dodá im jemne fialovo-ružový nádych. Na perách pôsobí veľmi prirodzene.
Zo spomínaných dvoch balzamov ma viac zaujala príchuť Berry Bomb, ktorá mi viac vonia akoby po lesných plodoch, kdežto Fierce N Tangy zo svojim citrusovým podtónom mi až tak nevoňala, respektíve bola cítiť oveľa menej. Podobne to bolo aj s výsledným efektom kedy som mala pery krásne sfarbené za pomoci balzamu Berry Bomb a pri odtieni Fierce N Tangy som takmer nevidela na perách, že by som použila tónovaciu tyčinku na pery. Pri opakovanom nanesení som mala dojem, že sú pery až tak nezdravo sfarbené. Ale to všetko závisí od prirodzeného sfarbenia vašich pier! Čo sa týka hydratácie pier som nadmieru spokojná, pery sú krásne hydratované, na pocit jemné a vláčne, pocit trvá a trvá, ale určite nie až 8 hodín, to je prehnané tvrdenie :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára