utorok 9. júna 2015

Avon Glow: Bronzing Pearls

Slnečné lúče nás už príjemne zohrievajú a dodávajú našej pokožke krásny hnedastý nádych. Čoraz viac a viac času trávime vonku a užívame si eufóriu, ktorú nám pocity tepla a slnečných lúčov dodávajú. Po pár dňoch strávených na slniečku sa z mojej bledej tváre stáva tvár tak trošku viac hnedšia pretože moje pehy, ktoré ja moc v obľube nemám sa stávajú výraznejšie a moja tvár tak pôsobí opálenejším dojmom. Ale to je len klam, pretože moja pleť je stále bledá, len pehy sú viditelnejšie. Preto s nástupom slnečných dní čoraz viac a viac siaham po bronzeri. Dnes sa bližšie zameriame na bronzingové perličky z kolekcie Avon Glow v krásnom odtieni Warm.
Bronzer v podobe guličiek, respektíve perličiek je mojím prvým, no vždy som poškulovala po myšlienke, že si zaobstarám lícenku v podobe perličiek, ale neviem prečo som tak doposiaľ neučinila, no dnes už viem, že pri najbližšej príležitosti nezaváham! Bronzingové perličky si ma získali na poprvé. Veľmi sa mi páči kombinácia množstva rôznych perličiek ako veľkosťou tak aj odtieňom, takže si skvelo namiešam ten správny mix pre moju pokožku. Síce sa mi pri prvom použití zdala moja pleť trošku odvážne tmavá :) Viem, že o cca také 2 či 3 týždne už bude používanie tohto bronzeru pre mňa takou lahodou jahodou.
Celé balenie sa skrýva v krásnej bronzovo-hnedej krabičke, na ktorej nájdete všetky potrebné informácie o produkte ako sú: názov, odtieň, gramáž, či popisná informácia k použitiu produktu! Bronzingové perličky sa ukrývajú v krásnej otváracej tube, pred obitím či rozmliaždením ich chráni hrubšia biela pena, ktorá dokonale vyplní priestor až po oblasť zatvárania. Gulôčky sú tak umiestnené akoby v bavlnke.
Bronzingové perličky som nanášala na tvár za pomoci púdru k tomu určenému. Veľmi sa mi osvedčil štetec na aplikáciu lícenky, ktorý je vyrobený zo 100 % ovčej vlny. Svojou veľkosťou ako aj tvar je vhodný na nanášanie lícenky, bronzerov, či gulôčkových púdrov.
Pri nanášaní na oblasť tváre som bezproblémov aplikovala primerané množstvo, ktoré pôsobilo v tomto období prijateľne a nepôsobila som ako chodiaca karikatúra. Počas letných dní však bez problémov nanesením ďalšej vrstvy vytvorím primerané doťuknutie líčenia, ktoré bude advekvátne ročnému obdobiu. Bronzingové perličky sú vhodné aj na líčenie dekoltu, nielen tváre. Pleti a telu dodajú luxusný opalený nádych.

3 komentáre:

  1. ja ich používam odkedy si pamätám (aj keď predtým sa volali inak, boli z inej kolekcie) a som s nimi veeľmi spokojná... :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tyhle bronzující perly mám moc ráda a už je používám několikátým rokem a stále se k nim vracím :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tyto perly jsem kdysi jak jsem byla ještě malá ničila s kamarádkou její mamce vždy jsme je mačkaly:D Teď na ně občas koukám v katalogu a příjdou mi trochu dražší a vím, že bych je asi nepoužívala. Vidím, že by na mě byly až moc tmavé..

    OdpovedaťOdstrániť