piatok 12. júna 2015

YANKEE CANDLE: BABY POWDER

Poznáte ten pocit, kedy vo vás vôňa začne evokovať určité situácie, spomienky na nejakú krásnu chvíľu a podobne.
Mám veľmi rada tie pocity, keď si podobne ako pri niektorej skladbe hranej v rádiu spomeniem na pekný moment z môjho života a hneď mám krajší deň.
Podobne je to u mňa aj s vôňami, ktoré mi neskutočne dokážu vylepšiť náladu.
Chcete mať vianočnú náladu, čuchnite si k vôni ihličia... Chcete sa vrátiť na moment do detstva? Skúste vonnú sviecu Baby Powder, ktorá je neskutočne krásna a svojimi čistými líniami určite zaujme širokú verejnosť!
Detský púder.. Upokojujúca, svieža vôňa s jemnou čistou dušou a jemným nádychom nevinnosti. Vôňa, ktorú si obľúbite pre jej čistú a nežnú vôňu..
Ak ste podobne ako ja milovníkmi čistých línií určite si zamilujete vonnú sviečku s krásnym názvom Baby Powder. Vôňa je veľmi jemná, ľahká no intenzívna zároveň. Je príjemná a svieža, vyvoláva vo mne pocity čistoty, zároveň ma však aj dokáže upokojiť a navnadiť príjemnú atmosféru, či pocit bezpečia, domova, pohodlia.
Vonná svieca Baby Powder si ma veľmi získala, dokáže mi prinavrátiť stratenú pohodu, naladiť moju myseľ na pozitívne myslenie, je veľmi jemná a nevtieravá, takže mi nezačne prekážať a tak ľahko sa mi nezunuje, až mi je ľúto, keď ju musím zahasiť kvôli začínajúcemu sa skrúcaniu knotu.
Už po pár minútach od zapálenia sviece sa po miestnosti rozvinie krásna čistá pudrová vôňa a ja sa cítim veľmi príjemne a v bezpečí. Je to niečo ako keď si večer ľahnete do čistých vypratých perín, cítite sa v pohodlí, v teplúčku a zároveň sa okolo vás vznáša opar čistoty a sviežosti.
Ako som už spomínala vonná svieca Baby Powder podobne ako všetky ostatné z ponuky Yankee Candle krásne prevoňajú váš príbytok a vdýchnu mu pocit krásnej atmosféry. Vôňa je jedným zo zmyslov, ktoré dokážu neskutočne navodiť krásne pocity a vďaka sviečkam Yankee Candle si ich môžete dopriať kedykoľvek!
Ak túžite po krásnej čistej vôni, neváhajte a vyskúšajte Baby Powder. Je to krásna jemná, čistá, ľahulinká určite sadne vám aj ostatným členom vašej rodiny.
1 komentár:

  1. Mala som túto vonu vo voskou, no a znova si ma nanu nalakaa, kedže som už na ňu zabudla :-) Čistejšiu vonu som ešte nemala, ak vieš ako to myslím, je to kráásna vona tak čista..:-)

    OdpovedaťOdstrániť