sobota 13. júna 2015

Avon: Gel Finish a Speed Dry laky na nechty

Neviem ako je to s vami, ale mojou najväčšou vášňou sú nechty. Nemusela by som vôbec používať žiadne šminky, len by mi stačilo mať nalakované nechtíky. To je moja úchylka, slabôstka, proste bez toho sa nezaobídem.
Nechty si rada lakujem od nepamäti a pravideľne si rozširujem svoju zbierku lakov. Pravideľne ju aj prerieďujem a nejaký ten postarší lak vyhodím. Sem - tam prídem na to, že mám aj pár duplí, a tie dvojičky potom posúvam kamoške :) Sem - tam nájdem medzi lakmi aj taký, ktorý som nepoužila ešte ani raz.
Takmer vždy si musím nechty nalakovať podlakom a aspoň dvomi farebnými lakmi a sem - tam sa poteším aj trbličovým nadlakom. To proste musí byť, aby som ich čo najviac využila, nech mi nestoja len tak v šuflíku, ktorý praská vo švíkoch, a preto skladujem laky už aj v krabici od topánok... Pýtate sa koľko ich mám? Naposledy keď som ich rátala ich bolo vyše 130! No odvtedy im pekných pár kúskov pribudlo. Dnes sa pozrieme na pazúriky lakom na nechty od Avonu. Konkrétne sa zameriam na laky Speed Dry 30+ a Gel Finish, ktorých doma už zopár mám.
Rýchloschnúci lak na nechty Speed Dry +30 od Avonu obsahuje plochý tvar štetca pre presné nanášanie a krásne, perleťové odtiene.
Benefity:
- schne už v priebehu 30 sekúnd 
- poskytuje dokonalé prekrytie
- dodáva nechtom vysoký lesk
Lak na nechty Speed Dry 30+ som testovala v krásnom sýtom červenom odtieni ukrytom pod názvom Red Wine. Lak schce super rýchlo, je skvelo pigmentovaný, postačilo mi naniesť jednu sýtejšiu vrstvu a krásne nechty boli hneď na svete! Lakovalo sami jedna báseň a to aj vďaka plochému štetčeku, ktorý nabral akúratne množstvo laku. Lak na nechtoch uschol veľmi rýchlo, no počkala som pre istotu trošku dlhšie, poznáte to určite aj vy. Nejaká tá skrytá obava, čo ak si lak dodžubkám a môžem začať odznova :) Jemne som si poklopkala s bruškom prsta po nalakovanej ploche a zostala nedotknutá, žiadne odtlačky psrta, či preliačinka a podobne. Lak držal pekne krásne, ako som ho nalakovala a ten lesk :) Paráda.
Lak na nechty Gel Finish poskytuje nechtom gélový efekt 3 v 1 pre silu a lesk nechtov ako z profesionálneho salónu.
• poskytuje plné krytie
• dodáva nechtom výrazný lesk
• je dlhotrvácny

Účinky:
Podklad - vyhladzuje povrch nechtov a chráni ho pred popraskaním
Farba - dodáva nechtom intenzívnu farbu jedným ťahom
Spevnenie - zabezpečuje trvácnosť a dlhotrvácny lesk
Pri laku na nechty Gel Finish som prakticky vedela do čoho idem, pretože som ich už zopár doma mala. Odtieň Marine Blue sa tak zaradil pri jeho súrodencov: Royal Vendetta, Sterling a Barely There. S týmito lakmi som nadmieru spokojná. Páči sa mi ich výsledný efekt na nechtoch, ich krytie, lesk, manipulácia pri lakovaní za pomoci plochého štetčeku, ako aj výdrž lakov. Trošku ma prekvapilo iné množstvo objemu, ktoré som si všimla, keď som laky naukladala pri seba, niektoré majú objem 10, ostatné až 12 ml. Pri lakovaní vám postačí naniesť jednu vrstvu, či už je to nude jemný odtieň, trblietavý lak, či sýta farba akou je Marine Blue. Lak na nechtoch vydržal cca 3 dni a vydržal by myslím si aj viac, no ja som taký typ človeka, čo potrebuje často zmenu, takže by som s lakmi spokojná aj keby ich výdrž nebola bohvie aká, pretože pimentácia a lesklý finish si ma získali a beriem ich všetkými desiatimi.

1 komentár:

  1. Krásne nechtiky ! Tieto gel laky od Avonu mam velmi rada a mam niekolko :-)

    OdpovedaťOdstrániť