utorok 16. júna 2015

Bioderma - Hydrabio maska

Konečne sa nám teplé dni ukázali v plnej kráse a užívame si slnečné lúče plnými dúškami. Netreba však zabúdať na dostatočnú hydratáciu ako zvonku, tak aj zvnútra. Bioderma myslí na všetko a má pre nás v ponuke celý rad produktov Hydrabio, ktoré sú zamerané na dehydrovanú pokožku.
V minulosti ma často počas letných dní trápila suchá pleť, najmä v oblasti T-zóny, ktorá sa prejavovala predovšetkým šupinkami. Vtedy som zaradila medzi produkty práve spomínanú kozmetiku Bioderma a bolo po probléme.
Hydrabio maska - prvá jemná pleťová maska vyvinutá pre citlivú a dehydratovanú pokožku.

Patentovaný biologický komplex Aquagenium® stimuluje schopnosť pokožky v hlbších vrstvách vytvárať a na svojom povrchu udržať vlhkosť, ktorá je nevyhnutná pre rovnovážny stav pokožky.
• Hydrabio maska je v obdobiach extrémnej dehydratácie zdrojom hĺbkovej a dlhodobej vlhkosti. Tým vracia pokožke harmóniu, jemnosť, pružnosť a žiarivosť.
• Hydrabio maska vďaka vylepšenej galenickej forme a hladkej a jemnej textúre, prepožičiava pokožke príjemný pocit hebkosti a ochrany.
• Zloženie Hydrabio masky je hypoalergénne a nespôsobuje tvorbu komedónov.
Hydrabio maska sa ukrýva v tube a je postavená na hlavu, čo mne veľmi vyhovuje. Je to praktické predovšetkým, keď už produkt dožíva a nemusím sa vtedy trápiť s tým, že poldňa vytláčam čo - to ešte dá. Konzistentne je produkt taký redší krémovejší, príjemne a ľahko sa rozotiera po pokožke. Kĺže jedna radosť, navyše sa krásne vsiakne do pokožky a okamžite ju hydratuje!
Po použití Hydrabio masky mám dojem, že moja pleť je jemná ako detská prdelka :) Maska sa odporúča naniesť na očistenú pleť v hrubšej vrstve a nechať pôsobiť cca desať minút. Zvyšok masky, ktorý mi po desiatych minútach zostal na pleti som ešte zotrela micelárkou. Pleť zostala po aplikácii veľmi jemná, hladunká, hydratovaná. Maska mi príde ako prvá pomoc pre moju pleť. Prvé razy som ju používala často a pravideľne, teraz si ju doprajem tak raz za dva tri týždne. Na maske mi najviac vyhovuje jej spôsob použitia a aj jej účinnosť, ktorá pôsobí ako SOS pre moju pokožku, ihneď cítim jej účinky na pleti.
Bojujete aj vy so šupinkami na svojej pleti? Ak nechcete, aby sa z vás stala morská panna skúste Hydrabio produkty, naozaj účinne pomáhajú a zatočia so šupinkami jedna radosť. Samozrejme je tiež dôležité dbať aj na pitný réžim a dodávať telu i pleti hydratáciu aj zvnútra. Nikdy nebolo mojou silnou stránkou dopovanie sa tekutinami, niekedy som mala až pocit, že mi ide voda hore a nie dolu krkom. Naučila som sa však mať vždy na očiach flašu, alebo pohár s vodou, z ktorého si priebežne počas dňa upíjam. Máte s produktami určenými na dehydrovanú pokožku vlastnú skusenosť? Boli ste s nimi spokojné? Ja verím, že áno!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára