pondelok 8. augusta 2016

Nivea - nadčasová starostlivosť Creme Care

Skúste sa zamyslieť s akým produktom sa spája vaše detstvo, ktorá vôňa je pre vás nezabudnuteľná a sprevádza vás takmer celý život. Pre mňa je to jednoznačne Nivea v modrej plechovke, v ktorej som si ako dieťa vždy po jej spotrebovaní schovávala nejaké tie dievčenské drobnôstky. Tak ako sa doba mení a vyvíja smerom vpred, tak aj kozmetický priemysel prináša stále niečo nové a inovatívne, avšak založené aj v duchu tradicií a časom overenej kvality. Dnes vám predstavím produkty mojej obľúbenej Nivei, ktoré sa nesú v tomto duchu. Pozrieme sa bližšie na nadčasovú starostlivosť o našu pleť s produktami radu Creme Care.
Ošetrujúci čistiaci krém NIVEA Creme Care

Odlíčte svoju pleť šetrne! Jemná starostlivosť s obľúbenou vôňou originálneho krému Nivea odstráni nečistoty i mejkap. Krém aplikujte na vlhkú tvár. Aplikáciu môžete spojiť s jemnou masážou, jemné krúživé pohyby uľahčia nanesenie prípravku po celej ploche tváre. Na oplachovanie postačí voda, takže ak nechcete, už pleť nemusíte zbytočne dráždiť kozmetickými tampónmi.
Ošetrujúci čistiaci krém značky Nivea nájdete v tmavomodrej tube, ktorej biele popisy krásne nesú modro-bielu kombináciu typickú pre túto značku. Čistiaci krém mi svojim obalom pripomína krém na ruky, tým že je postavený dolu hlavou. Osobne mám takto umiestnený vrchnáčik a dávkovač rada, nakoľko si viem raz-dva nadávkovať potrebné množstvo produktu bez zbytočného stláčania obalu. Konzistentne je produkt hustej krémovej konzistencie a parfumácia veľmi pripomína krém v plechovke.
Čistiaci krém Nivea okrem toho, že pleť skvelo prečistí, dodá jej aj dostatok hydratácie. Odporúča sa používať na navlhčenú tvár a možno ho opláchnuť vodou alebo len tak zotrieť vatovým tampónom. Ja uprednostňujem ovlaženie si tváre nad umývadlom, masáž tváre rozotrením čistiaceho krému Nivea a následne opláchnutie pleti. Veľmi sa mi osvedčila táto praktika, potom si už len pleť dočistím čistiacim mliekom a teda druhým recenzovaným produktom. 

Ošetrujúce čistiace mlieko NIVEA Creme Care

Krása pleti spočíva v účinnej a pritom jemnej starostlivosti. Siahnite po zložení, ktoré pleť nielen chráni, ale dokonca ju pri každom použití ošetruje. Mlieko je určené na nanášanie pomocou odličovacieho tampóna alebo môžete mlieko po tvári rozotrieť prstami a pomocou kozmetických tampónov potom z pleti odstrániť.
Pleťové mlieko mi svojim balením pripomína telové mlieko, a tak som si v hlave zaužívala myšlienku, že toto je mliečko a pleťový krém teda druhý testovaný produkt mi zase pripomína svojim zjavom krém na ruky, takže to je čistiaci krém :) Som tak trošku popleto a chvíľku mi trvá, kým si zvyknem nové produkty, ktoré nemám až tak zaužívané. Pleťové mliečko je odeté do tmavomodrej, ktorú v podobe popisov dopĺňa biely zastúpenec značky Nivea.
Pleťové mlieko je svojou konzistenciou stredne husté, krásne sa ním dá manipulovať pri čistení pleti, vďaka kĺzavosti sa perfektne rozpíja po pleti a zachytí tak každú jej časť. Pleť sa doslova rozžiari pri čistení, navyše je to pre mňa jedna báseň, keďže pleťové mliečko krásne vonia a myšlienkami sa viem preniesť do svojho detstva. Dokonalá večerná očista a relaxácia a navodenie si príjemnej atmosféry na spánok. Vďaka olejom, ktoré pleťové mlieko obsahuje moja pokožka nepociťuje žiadne dráždivé pocity ako je napnutá pleť, svrbenie, či nebodaj pocity štípania.
Ošetrujúce čistiace obrúsky NIVEA Creme Care

Extra jemná tkanina umožní pleť ľahko, rýchlo a pritom dôkladne vyčistiť. Chráni pleť pred vysúšaním, odstraňujú i vodeodolný mejkap.
Čistiace obrúsky Nivea Creme Care sa mi veľmi osvedčili, sú skvele na cesty na dovolenku, alebo len tak na kúpalisko, či po náročnej jazde v autoškole. Hocikedy mám potrebu si pleť prečistiť, siahnem do kabelky a vytiahnem si vlhčený obrúsok. Milujem tieto produkty. 
Všetky tri produkty som mala so sebou aj na dovolenke, kde väčšinu môjho arzenálu tvorila Nivea, či už rôzne mini produkty alebo aj tieto vlhčené obrúsky, ale aj čistiaci pleťový krém, ktorý si získal moje srdce najviac z recenzovanej trojice produktov. Produkty sú skvelé, aj na suchú aj na citlivú pleť, ktorou moja niekedy vie byť. Taktiež sa produkty skvelo dopĺňajú, niekedy použijem aj pleťový krém aj mlieko, inokedy len krém, inokedy len mlieko,  podľa nálady, chute potreby a tak. Produkty sú vhodné ako na večernú očistu, tak aj na prebudenie pleti po spánku, veď aj počas noci sa na našu pleť nachytáva množstvo čiastočiek prachu, či iných nečistôt. 

1 komentár: