streda 10. augusta 2016

Mary Kay: lak na nechty Coral Blossom

V najnovšom katalógu značky Mary Kay – Into the Garden, nájdeme trendy na tohtoročnú jar a leto 2016. Musím podotknúť, že je plný sviežich tipov na líčenia a trendy nápadov v krásnych pastelových tónoch, ktoré sú túto sezónu veľmi in.  Nájdeme v ňom aj skvelé produkty z limitovanej edície Into the Garden, dokonca aj tip na manikúru s lakmi na nechty z tejto kolekcie. Ja vám dnes predstavím jeden z troch dostupných lakov v odtieni Coral Blossom, ktoré v rámci exkluzívnej spolupráce so značkou Mary Kay navrhol Sebastian Correa, spolu s brazílskou módnou návrhárkou, Patriciou Bonaldi.
Laky na nechty – Into the Garden

Tieto jarné kvetinové odtiene oživia váš vzhľad pre túto sezónu. Podčiarkujú kvetinové trendy tejto sezóny krásnymi odtieňmi okvetných lístkov jarných kvetov. 

Dostupné odtiene : Coral Blossom, Pink Magnolia, Sweet Lilac.

Objem: 7,5 ml.
Lak na nechty sa krásne vyníma v priehľadnej flaštičke a vďaka bielemu vrchnáčiku odtieň Coral Blossom neskutočne vynikne. Biela farba akoby podporovala pastelový vzhľad laku a krásne podčiarkovala jeho jemnosť a krásu. Na krabičke je zo zadnej strany uverejnené aj zloženie produktu, ktoré mňa osobne pri lakoch na nechty nikdy nezaujímalo. :)
Štetček je, povedala by som, klasický, čo sa týka šírky aj dĺžky. S vrchnáčikom sa príjemne lakuje, skvelo sa drží v rukách. Konzistentne je lak dobre namiešaný, perfektne sa nanáša. Lak na nechty vynikol krásne už v jedinej vrstve, ale na fotkách máte možnosť vidieť dve vrstvy. Druhým náterom lak získal väčšiu sýtosť a pigmentáciu, ktorá však bola podľa mňa postačujúca už aj pri prvej vrstvičke. Lak, ako vidíte, je nádherne pastelový, koralový odtieň je veľmi trendy a určite ním upútate pozornosť. 
Lak sa hodí k obdobiu, ktoré momentálne vonku vládne. Je teda veľmi aktuálny, trendy a navyše je to produkt, s ktorým nič nepokazíte. Krásne podčiarkne nejedlo líčenie či outfit a rozžiari vám váš deň.
S lakom sa môžete na svojich nechtoch pýšiť cca 4 až 5 dní a pri jeho odlakovávaní vás nič nepotrápi. Lak je totiž pastelový, takže neobsahuje žiadnu zmes perlete či trblietok, ktoré vždy idú ťažko dole. Odtieň je jemne namiešaný, nemusíte sa obávať ani nežiaduceho sfarbenia v okolí nechtov. Lak vynikne sám o sebe, netreba ho podľa mňa ani veľmi kombinovať, keď už, tak s nejakou príbuznou farbičkou.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára