štvrtok 11. augusta 2016

Mary Kay: rozjasňujúca tyčinka Glowing Finish

Používate bronzingové produkty, sú súčasťou vašej kozmetickej taštičky? Som zástancom týchto produktov, ale len v letných mesiacoch, kedy je moja pokožka krásne opálená a kedy mám chuť svoje opálenie ešte jemne podčiarknuť. Bronzer nahrádza púder, make-up takmer vôbec v lete nepoužívam.
Ale čo taká rozjasňujúca tyčinka? Máte s týmto typom produktu skúsenosti? Ja som doteraz nemala a nechápem, ako som mohla bez bronzeru v tyčinke fungovať. Krásne rozžiari lícne kosti, je vhodná na kontúrovanie, ale aj na pery či oči. Taká je rozjasňujúca tyčinka Glowing Finish od Mary Kay. 
Glowing Finish™ Rozjasňujúca tyčinka

Tento jemný rozjasňujúci prípravok dodá vašej pleti pôvabný jas.
- krémové zloženie čírej farby sa ľahko rozotiera
- vytvorí trblietavý efekt, jemný bronzový nádych alebo dynamické zvýraznenie všetkých odtieňov pleti
- nanášajte samostatne alebo skombinujte so svojím každodenným líčením a premeňte svoju pleť z obyčajnej na výnimočnú
- aplikujte na lícne kosti a prstami rozotrite dostratena
- odolná voči vyblednutiu a poskytuje dlhotrvajúce líčenie
Testovala som pre vás rozjasňujúcu tyčinku v tmavšom odtieni Bronze (v ponuke však nájdete aj studenší Silver a teplejší Gold). Ako už samotný názov naznačuje, produkt sa ukrýva v balení vo vysúvajúcej tyčinke. Konzistencia tejto rozjasňujúcej tyčinky je tuhšia, ale krémová, takže sa krásne rozotiera. Zanecháva jemný trblietavý finish, ktorý krásne vyniká na hnedej opálenej pokožke. Som rada, že výsledný trblietavý efekt nie je príliš ligotavý, tu sa veľmi hodí fráza - menej je niekedy viac. A naozaj jemný trblietavý efekt dodá ten správny punc k letnému líčeniu.
Rozjasňujúca tyčinka Glowing Finish má široké spektrum využitia. Poviem vám však, ako som si zvykla ju využívať ja. Nie som totiž nejaká macherka, čo sa týka kontúrovania tváre. Takže ja si len jemne nanesiem dostatočné množstvo na lícne kosti, aby som si rozžiarila tvár. Niekedy si jemne s prstom nanesiem rozjasňujúcu tyčinku aj pod obočie, aby som si oživila líčenie očí. Najviac sa však rada pohrávam z bronzingovým púdrom v oblasti dekoltu. 
Neviem ako vy, ale vždy v lete mám jemne neopálené miesto medzi bradou a krkom a tam sa snažím dosiahnuť za pomoci líčenia hnedší vzhľad pokožky, potom už len jemne prepúdrujem oblasť kľúčnych kostí a jemne zájdem aj do výstrihu, čiže dekoltu. S rozjasňujúcou tyčinkou na tých správnych partiách - v oblasti kľúčnych kostí sa krásne vyníma jemný trblietavý efekt.

1 komentár: