piatok 2. decembra 2016

Oriflame: Pure Skin - SOS Spot Gel

Dnes tu mám pre vás recenziu na typ produktu, ktorý by som si osobne nekúpila, nakoľko nemám veľmi problematickú pleť. Avšak sem-tam sa aj u mňa vyskytne nejaká tá nepekná vyrážka, ktorá je sprievodným javom "mojich dní". Síce ma vždy nepríjemne zaskočí, ale tých pár dní nejako prežijem a mám do ďalšieho mesiaca pokoj. Ale keď už sa mi dostal do rúk gél na vyrážky, prečo ho nevyskúšať :) Dnes sa bližšie pozrieme na produkt z rady Pure Skin z Oriflame, konkrétne na gél na vyrážky s hĺbkovým pôsobením.
ORIFLAME - Pure Skin - SOS Spot Gel

Perfektný gél na odstránenie vyrážok. Tento dermatologicky testovaný gél je obohatený o prírodný výťažok z guávy a Komplex Detect s kyselinou salicylovou. Pôsobí proti vyrážkam v priebehu 8 hodín a redukuje ich veľkosť už za 24 hodín. Používajte ho podľa potreby.
Gél na vyrážky je síce maličký, ale je veľmi účinný. Balenie mi pripomína skôr vzorku, objem produktu je 6 ml. Obal gélu na vyrážky je veľmi originálny, nesie sa v tyrkysovom duchu, čo je pre mňa osobne farba čistoty, vody, takže sa mi veľmi hodí pre tento typ produktu.
Na balení však nájdeme aj krásnu kresbu terču. Skvelý nápad, jednoducho namierite silu produktu presne na cieľ, ktorým je nepekná vyrážka. Aplikácia produktu je jednoduchá vďaka zúženému hrotu aplikátora. Ako už názov produktu naznačuje, konzistencia je gélová, vôňou mi produkt veľmi pripomína antibakteriálne gély.
Gélik som aplikovala priamo na vyrážku, ktorú som síce na tvári ešte nevidela, ale na dotyk citlivé miesto na mojej tvári mi dávalo jasne najavo, že zajtra či pozajtra sa už bude hrdo vynímať na mojej pleti. Vyrážka, ktorá vždy príde načas s termínom "mojich dní", je vždy citlivá, bolestivá a trvá jej pár dní, kým ju môžem vytlačiť. Povedala som si, že na ňu skúsim zaútočiť s týmto gélom. Aplikovala som ho priamo na vyrážku v momente, kedy som si uvedomila, že sa mi vyrážka začína tvoriť.
Aké bolo moje prekvapenie na druhý deň ráno, kedy som už mala na vyrážke krásnu bielu hlavičku súcu na vytlačenie, to inokedy trvalo aj deň a pol. Netvrdím, že mi vyrážka zmizla z večera do rána, ale gél jej pomohol dozrieť a aj pomohol mojej pokožke sa rýchlejšie spamätať z tohto neduhu. Vyrážka tak nehyzdila moju tvár päť či šesť dní, ale len tri - štyri dni. A aj to je podľa mňa príjemné prekvapenie. Takže, ak aj vás trápia títo nepríjemní spoločníci, vrelo odporúčam tohto bojovníka.

1 komentár:

  1. Já na občasné pupínky používám rollon od ryoru. Ale vzhledem k tomu že dikybohu s pupínky problém nemám tak naštěstí převážně lezí v šuplíku :D i tenhle gel nevypadá špatně :)

    MagicBeautyLife

    OdpovedaťOdstrániť