piatok 3. apríla 2015

Oriflame: limitovaná edícia Swedish Spa

Vždy sa veľmi poteším, keď mám chvíľku voľna, ktorú môžem venovať len a len sebe. Vtedy spomalím, doslova vypnem a venujem sa skrášľujúcim rituálom. Produkty Oriflame - Swedish Spa, mi dokážu vykúzliť čarovnú atmosféru a starostlivosť priamo u mňa doma v kúpeľni!  Bez stresu a zbytočného zhonu si doprajem relax. To je pre mňa správna dávka odpočinku, kedy si oddýchnem a zároveň dokážem načerpať novú energiu.
Limitovaná edícia Swedish Spa osvieži telo i myseľ vďaka vysoko-účinnej zmesi výživných a energizujúcich látok. Obsahuje výťažky z Ostružiny moruškovej, ktorá má v sebe nahromadenú silu a energiu arktickej prírody. Jej výťažky sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny B3, A a C. Napomáha prirodzeným regeneračným procesom v pokožke, navyše má antioxidačné a hydratačné účinky. Šalvia krásne tonizuje, pomáha tak pri stavbe tkanív a napomáha ich regenerácii. Vitamín C má silné antioxidačné účinky, pomáha udržať steny kapilár pevné a zlepšuje bunkový metabolizmus.
Swedish Spa obsahuje štvoricu produktov:
Pílingový telový šampón
Osviežujúce pílingové mydlo
Osviežujúci gélový krém proti celulitíde
Exfoliačnú rukavicu

Za pomoci týchto produktov dosiahnete komplexnú starostlivosť o vašu pokožku! Najskôr jemne odstránite nečistoty, odumreté bunky za pomoci pílingového telového šampónu a exfoliačnej rukavice. Pílingové mydlo krásne premasíruje pokožku, čím podporuje jej krvný obeh a dodá jej jemnejší a krajší vzhľad. S gélovým krémom proti celulitíde pokožku nakoniec krásne tonizujete.
Pílingový telový šampón - Osviežujúci telový šampón s jemnými čiastočkami odstraňuje odumreté bunky, čistí a hydratuje pokožku, pričom ju zanechá parfumovanú, hebkú, pružnú a rozžiarenú. Chladivý gél bez obsahu mydla s vyváženým pH je obohatený o ostružinu moruškovú, šalviu a vitamín C. Pílingový šampón veľmi jemne a šetrne, ale zato účinne odstraňuje odumreté čiastočky z pokožky a zanecháva ju neskutočne hladkú. Čiastočky, ktoré píling obsahuje veľmi príjemne pôsobia a nedráždia pokožku. Pílingový šampón pení primerane a pokožku zanecháva krásne voňavú.
Exfoliačná rukavica - zrnitá exfoliačná rukavica z nylonu jemne odstráni odumreté bunky pokožky a všetky nečistoty. Rukavička si ma veľmi získala. Oceňujem na nej predovšetkým to, že má v sebe zakomponovanú aj úchytku, takže si ju kľudne môžem zavesiť na stojan v sprchovom kúte. Rukavička je vyrobená z nylonu, je trošku drsnejšia, ale aj vďaka tomu sa s ňou skvele robí píling. Veľkosťou je univerzálna, mne je trošku väčšia, ale nepovažujem to za žiadnu vadu.
Oba produkty sa spolu skvele dopĺňajú a sú zohratá dvojka. :) Jedná sa o limitovanú edíciu, takže ak vás produkty zaujali, tak ako aj mňa, určite sa po nich obhliadnite. Páči sa mi hlavne tá rukavička, milujem takéto kozmetické vychytávky. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára