nedeľa 19. apríla 2015

Astor: Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Pevne verím tomu, že Astor masielka na pery sú nám už všetkým dobre známe, no do rodinky týchto populárnych produktov teraz pribudli tri nové odtiene v matnej verzii a dnes sa na ne trošku bližšie pozrieme. Myslím si, že z dostupných odtieňov si každá nájde ten svoj najideálnejší. 
Matnú verziu Lipcolor Butter nájdete v týchto odtieňoch:

* 023 Vivid Divine – sýto-ružová pastelka
* 026 Royal Diva – tmavo-fialová pastelka
* 027 Elegant Nude – ružovo-hnedá pastelka
Najviac ma očarilo pravidelne používam masielko v odtieni Elegant Nude, čo je taká ružovo-hnedá farbička, ktorá mi síce nepríde veľmi nude, ale elegantne veru pôsobí! Odtieň Royal Diva je na mňa trošku dosť odvážny rozhodne nie je vhodný na denné nosenie. Odtieň Vivid Divine je klasická ružová farbička pri silnejšej vrstve pôsobí ako neónka, takže postačí jemná vrstvička na dosiahnutie krásneho ružového sfarbenia pier. 
Vlastnosti Lipcolor Butter Matte:
· intenzivné farvy
· luxusný matný finish
· hydratácia pier, až o 30%
· zlepšuje stav a štruktúru pier
· vyhladzuje a upokojuje suché pery
· skosený hrot pre jednoduchú a presnú aplikáciu
· výdrž až 5 hodín
Masielko skvele hydratuje, je vláčne, stará sa o moje pery ako by som si naniesla obyčajný balzam. Neskutočné. Krásne pery akoby získam jediným ťahom Lipcolor Butteru. Na perách pôsobí veľmi prirodzene a príjemne, akoby som naozaj mala len obyčajný balzam. Masielko je vláčne raz - dva sa aplikuje pery akoby len nabalzamujete, pigment, ktorý je dostatočne sýty sa sám rovnomerne roznesie po celej dĺžke pier a nevychádza z jej kontúr. Výdrž je vcelku obstojná, minimálne tri hodinky. Čo sa týka balenia týchto masiel na pery je to taká akoby ceruza, obal masielka korešponduje s odtieňom, ktorý ceruzka vo vnútri skrýva. K peknému estetickému dojmu prispieva aj aplikácia matného zlatého písma na obale masielka. Tvar masla na pery je vopred vytvarovaný, je veľmi praktický, príjemne sa s ním manipuluje. 
Keď sa mi dostali masielka do ruky tak som bola potešená, predsa len je to produkt s ktorým mam pozitívnu skúsenosť, ale fakt, že sa jedná o matnú verziu ma trošku desil. Pýtate sa prečo? Mám večne suché pery a bála som sa, že verzia v matnom prevedení, suchosť mojim perám ešte len dodá, respektíve ju zvýrazní a podobne. Ale opak bol pravdou, masielka pery krásne hydratujú, vyživujú, nezliezajú do rýh, krásne sfarbia jedným ťahom povrch pier. Jediné mínus u mňa majú. Že sa odtláčajú na pohár a podobne. Pigmentácia je oproti pôvodným masielkam na pery veľmi sýta a dlhotrvajúca. Navyše všetky tri krásne voňajú po vanilke

2 komentáre:

  1. roial diva sa mi riadne paci hladala som ich uz len som videla tie obicajne skusim na buduce

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak ty jsou super. Nejvíce se mi líbí odstín vivid divine.
    giveaway

    OdpovedaťOdstrániť