pondelok 30. marca 2015

Phillips: VisaPure

Ahojte!
Je mi cťou, že sana mojom blogu môže objaviť recenzia na tento skvelý produkt! Keď mi pristála v mailovej schránke správa s ponukou na testovanie, nezaváhala som ani sekundu! Síce som doteraz nemala potrebu testovať, respektíve obzerať sa po podobne zameranom produkte, sú proste situácie kedy vás osvieti a vy zostanete taká nadšená, že sa jednoducho nedá odmietnuť. Preto som vôbec ani len na sekundu neváhala a ponuku som prijala. Prešlo pár pekných chvíľ, ktoré som spolu s VisaPure strávila pri čistení mojej pleti a neviem sa dočkať komplexného zhrnutia, ktoré vám časom prinesiem. Dnešný post bude takou predstavovačkou, čo je produkt vlastne zač, na čo slúži, aké su jeho funkcie, skrátka ako sa používa a cca o mesiac,mesiac a pol sa spolu pozrieme aj na výsledky, ktoré som spolu s VisaPure dosiahla.
Čistiaca kefa Phillips VisaPure sa ľahko používa pri čistení pleti,masíruje a efektíne odstraňuje make up a nečistoty. Vďaka nejobjavíte svoju skutočnú žiarivú pleť.
Aké sú jej vlastnosti?
- je 10x efektívnejšia než ručné čistenie pleti,
- jednoducho sa používa, raz - dva sa stane súčasťou vášho odličovacieho rituálu,
- je vodeodolná, takže je vhodná na použitie aj počas sprchy,
- celé čistenie pleti vám zaberie len jendu minútu,
- ma v sebe zabudovaný inteligentný Skin Zone Timer - 3* 20 sekundové čistenie s 5 sekundovou pauzou,
- 2 rýchlosti pre jemné a hĺbkové čistenie pleti,
- automaticky sa vypne po jednej minúte.
Súčasťou balenia je aj toto krásne strieborné puzdro, ktoré je šité na mieru VisaPure čistiacej kefy. Čistiacu kefu si tak bez problémov môžete zbaliť kamkoľvek!
Použitie čistiacej kefy VisaPure je veľmi jednoduché, pod prúdom vody navhlčíte rotačnú hlavicu kefy a následne nanesiete primerané množstvo svojho obľúbeného čistiacého gélu. Stlačením tlačítka uvediete kefu do aktivity, zvolíte si buď jemné  /jedno stlačenie/ alebo hĺbkové čistenie /dve stlačenia/. Jemnými pohybmi čistíte pleť.Po 20 sekundách nastanie 5 sekundová pauza, ktorá je akoby upozornením, že nastal čas presunúť kefku na inú oblasť tváre. Odporúča sa čistiť tvár v troch oblastiach - pravá strana, ľavá strana tváre a tzv. T-zóna. Po očistení pleť opláchnite vodou a vysušte.
Čistiaca kefa obsahuje jedinečnú rotačnú a vibračnú technológiu, ktorá je dostatočne jemná pre každodenné používania vďaka jemným štetinkám, ktoré obsahuje. Zvyšuje vstrebávanie kozmetických produktov, odstraňuje odumreté bunky a navyše pleť príjemne masíruje, čim zdokonaluje mikrocirkuláciu.
Súčasťou VisaPure balenia sú dve kefky:
-  jemná kefka /s ružovými štetinkami/ - obsahuje 22 000 jemných štetiniek, ktoré zaručujú jemné čistenie pleti,
-  normálna kefka /čisto biele štetinky/ - obsahuje 17 00 jemných štetiniek, ktoré sú vhodné na šetrné masírovanie a čistenie pleti.
Môžte si však dokúpiťaj peelingovú kefku, ktorá v sebe nesie kombináciu kratších štetiniek pre jemné odlupovanie a dlhších štetiniek pre odstraňovanie odumretých kožných buniek.
Odporúča sa meniť kefku cca každé tri mesiace alebo vtedy keď sú jej vlákna deformované, či poškodené. Peelingová kefka by sa mala meniť cca každých 6 mesiacov. Z hygienických dôvodov je nutné, aby ste mali vlastnú kefku a nepožičiavali ste si ju napríklad so sestrou.
Kefka sa čistí veľmi jednoducho, stačí ju opláchnuť pod prúdom vlažnej vody, jemne vysušiť uterákom, nechať voľne vysušiť na vzduchu,nikdy nie na radiátori a podobne. Keď sa vám zdajú vlákna deformované, môžete im prinavrátiť pôvodný stav vložením do horúcej vody /cca 70°C na 90 sekúnd/. 
Pred prvým použítim je nutné kefky nabiť, počas nabíjania bliká kontrolka umiestnená cca 2 cm pod zapínaním. Pri nabití kontrolka nebliká, ale svieti. Musím podotknúť, že od prvého nabitia som VisaPure zatiaľ nabíjať ďalší raz nemusela. Vydrží vraj 30 použití, no podľa mňa je to aj 40, či viac. 

S VisaPure sme sa od prvého použitia veľmi spriatelili, moja pleť je nielen na pohľad, ale aj dotyk zdravšia a krajšia. Ale o tom už viac v ďalšom článku!

1 komentár:

  1. Zrovna jsem byla v Nemeckem Douglasu kde maji vsechny kartacky co jsou na trhu, a musim rict ze pokud bych si mela vybrat ted tak volim Foreo. Zadne hlavice, silikon vydrzi naporad...
    LENNY MALI .com

    OdpovedaťOdstrániť