nedeľa 22. marca 2015

Avon: Rúž Ultra Color Indulgence

Avon uvádza na trh rúže s gélovým zložením a šťavnatou farbou, ktoré dodajú vaším perám pocit hydratácie a hladkú textúru, ktoré poskytujú ochranu pred slnečným žiarením OF15. Efektívne hydratujú pery, dodávajú šťavnatú a lesklú farbu, poskytujú stredné až plné krytie. Je tomu naozaj tak? Odpovede sa dozviete po prečítaní recenzie na rúže Ultra Colour Indulgence.
Unikátne, ľahké gélové zloženie bez ťažkých voskov poskytuje luxusnú hydratáciu a jednoduché nanášanie pre zamatovo hebký pocit. Pigmenty čistej farby v hydratačnom géle zanechávajú pery neuveriteľne šťavnaté, svieže a lesklé. Zloženie poskytuje ochranu pred slnečným žiarením.
Naneste rúž na pery tak, že začnete v strede pier a pokračujte smerom ku kútikom. Po nalíčení oboch pier odstráňte prebytočné množstvo rúžu jemným otlačením pier o obrúsok. Ak máte veľmi suché pery, skúste najprv použiť na pery jemný peeling aby ste odstránili odumreté bunky a zabezpečili rovnomerné nanesenie farby na pery. Aby lepšie vynikol tvar vašich pier, môžete zvýrazniť ich kontúry pomocou ceruzky na pery v neutrálnej farbe a až potom použite rúž.
Bohužiaľ moje pery často trpia pocitom sucha, takže som sa až zľakla pri prvom použití, ako veľmi mi vystúpili šupinky na povrch. Jednoznačne súhlasím s tvrdením výrobcu, že je potrebné použiť peeling pred nanesením na pery. Ak nemáš doma žiaden, skús zmiešať trošku medu a cukru! To zaručene pomôže. Pery sa tak zbavia šupiniek a získajú krásny hladký povrch. Potom už môžeš smelo rúžovať a žúrovať jedna radosť.
Balenie rúžov je také praktické a klasické, níčim neurazia, ale ani nenadchnú. Kombinácia striebornej s čiernou je pekná, mám ju rada. Tuba, v ktorej sa rúže skrývajú je trošku užšia, rúž je vysúvateľný. Na výber je neskutočné množstvo odtieňov, určite si každá jedna prídete na svoje. Farebná škála je ako stvorená na nadchádzajúce jarné a letné obdobie. Jedným z nich je aj Daffodil Petal, krásna koralová pastelová kombinácia oranžovej na ružovom základe. Neskutočne jemný a krásny odtieň, ktorý síce pôsobí v tube tvrdo a výrazne, no na perách je veľmi jemný a pastelový.
Konzistencia rúžu je veľmi jemná, nezdá sa mi veľmi gélová, ale budiš. Odporúčam predovšetkým kočkám, ktoré majú radi jemnejšie rúže. Výsledný efekt rúžov Ultra Colour Indulgence je totiž veľmi jemný, pastelový, stredne pigmentovaný. Rúže sa síce dajú tónovať a to nanesením ďalšej vrstvy. Neodporúčam však dievčatám, ktoré podobne ako ja majú suché pery. Rúže by mali pery hydratovať, čo sa zo začiatku aj celkom darí, ale časom ako rúž odchádza, odchádza aj pocit hydratácie a zostáva suchý pocit na perách.

1 komentár: