sobota 8. apríla 2017

Artistry: Lesk na pery Signature Color

V poslednom čase som si veľmi zvykla líčiť pery. Nie vždy som kládla dôraz na túto partiu svojej tváre. Skôr som sa zameriavala na líčenie očí a pery, na tie mi postačil aj balzam. Teraz sa aj doma promenádujem s nalíčenými perami. Prídem si viac upravená a cítim sa viac žensky. Mám rada krémové rúže, akoby s efektom balzamu, taktiež si potrpím na krémový odtieň vo výslednom efekte, perleť nie je nič pre mňa. Krémovosť a hydratácia sa snúbi v skvelom lesku na pery od Artistry, ktorý sa na vašich perách premení na úžasný rúž. Práve na tento produkt sa dnes bližšie pozrieme, predstavujem vám Signature Color lesk na pery.
ARTISTRY - lesk na pery SIGNATURE COLOR™ - Soft Rose

Lesk na pery sa vám na perách rozpustí do bohatej krémovitosti rúžu a dokonalého lesku. Tento exkluzívny prípravok príjemnej gélovitej konzistencie je dostupný v dvoch zvodných odtieňoch, ktoré ošetria pery luxusnou hydratáciou a zároveň ich okrášlia nápadnou trvalou farbou.

Benefity:
* Príjemné gélové zloženie pre jednoduché nanášanie.
* Dostupné v dvoch lichotivých odtieňoch – Fuchsia a Soft Rose.
* Dermatologicky testované a alergologicky testované.
* Bez parfumácie.
Lesk na pery Signature Color má skvostné balenie. Podobne ako aj ostatné produkty, aj tento lesk sa ukrýva v čiernej tube doplnenej o zlaté detaily. Punc dokonalosti dodáva baleniu výrazný ružový vrchnáčik. Lesk na pery nájdete vo vysúvacej tyčinke a aplikuje sa ľahko, podobne ako rúže na pery. Nie je to ten klasický lesk na pery, ktorý má vo vrchnáčiku zabudovaný aplikátor a vo výslednom efekte nie je ani taký lesklý, ale konzistencia je krásne krémová.
Použitie lesku na pery Artistry Signature Color je veľmi jednoduché. Aplikácia je podobná ako pri rúžoch, postačí si jemne pretrieť pery, ktoré sú po nanesení krásne sýte. Naozaj stačí pery zľahka prejsť. Pigmentácia lesku je sýta, podobne ako pri rúžoch. Konzistentne je skôr lesk na pery namiešaný do gélovo - krémovej zmesi, ktorá krásne pery zaobalí a chráni ich. Pery sú hydratované, nepociťovala som pri nosení lesku nejaké nepríjemné pocity suchosti ani nič podobné. 
Výdrž lesku na pery Signature Color je, dá sa povedať, vcelku slušná, avšak jedenie či pitie jeho trvácnosť značne skracuje. Ale inak sa nemusíte obávať, že by sa vám nejako časom zhlukoval v jemných ryhách, či vytváral nejaké farebné mapy na perách. To nie, postupne sa časom stráca, ale rovnomerne. Asi také 2-3 hodinky mi krásne vydrží na perách. Pri nosení lesk vôbec necítiť, k perám je veľmi jemný, ako keby máte len balzam. Pery skvelo hydratuje, vôbec ich nevysušuje. Testovaný odtieň je pekne namiešaný, je sýty, ale zároveň krásne jemný. Jednoznačne odporúčam.

1 komentár: