sobota 2. januára 2016

La Roche-Posay: Lipikar Gel Lavant

Ahojte!
Dávno som si pre vás nepripravila recenziu na sprchový gél, tak som sa rozhodla, že dnes nastal ten správny čas to napraviť. :) Vzala som si totiž ,,na paškál" Lipikar Gel Lavant - sprchový gél značky La Roche Posay. Teší ma, že sa s vami môžem podeliť o dojmy, ktoré som nadobudla počas testovania produktu. Bola to taká moja prvá väčšia skúsenosť s produktmi tejto značky, keďže som donedávna mala len pár mini balení či vzoriek. Tak sa pekne usaďte, vezmite do rúk teplý nápoj a začítajte sa do príbehu o jednom sprchovom géle, po použití ktorého majú aj tí najmenší krásne sny. Sprchový gél Lipikar Gel Lavant je totiž vhodný aj pre babätká. Ak vás produkt zaujal, čítajte ďalej, ak máte záujem o kúpu nájdete na parfums.sk 
La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant sprchový gél -  indikácia: suchá, veľmi suchá až podráždená koža detí a dospelých.
* Vlastnosti: kúpeľový olej LIPIKAR chráni kožu pred vysušujúcimi účinkami vápenitej vody. Formula obohatená o karitové maslo, ktoré vytvára pri kontakte s vodou veľmi jemnú emulziu, dodáva koži lipidy, a tým obnovuje kožnú bariéru.
* Výsledky: koža je upokojená, vyživená, dlhodobo hebká a jemná. Aj tá najsuchšia koža si môže dopriať pôžitok z kúpeľa.
* Ako používať: Pri extrémnom lokalizovanom vysušení kože je možné vmasírovať čistý kúpeľový olej priamo na postihnuté miesto. Nepení. Môže vytvárať na vani klzký povrch.
* Špecifikácia: Kúpeľový olej, ktorý neutralizuje vysušujúce účinky vápenitej vody. Vhodné ako pre deti, tak i dospelých. Odporúča sa pre denné používanie u citlivej pokožky detí.
Sprchový gél Lipikar Gel Lavant sa ukrýva v nádhernej modrej tube s bielymi a čiernymi popismi. Vrchnáčik produktu, ktorý je umiestnený nadol, sa taktiež ,,zaodel" do bieleho. Tuba je celkom dobre tvarovaná, padne dobre do rúk - nie je veľká ani malá. Tvrdosť obalu je taktiež primeraná - nie je ani veľmi mäkký, ani tvrdý, takže sa stlačením dá pekne regulovať množstvo vytlačeného produktu.
Gél, ktorý sa ukrýva v tube je priehľadnej gélovito-olejovitej konzistencie, je mierne tekutejší, vcelku rýchlo kĺže po pokožke, pričom ju zanechá jemne spenenú a hydratovanú. Zanecháva na pokožke akoby jemný ochranný film, koža je krásne vláčna a hebká na dotyk. Vôňa produktu je veľmi príjemná a čistá.
Sprchový gél značky La Roche-Posay som najprv bez rozmyslu začala testovať ja sama. Pred večernou sprchou som sa rozhodla, že ho skúsim a keďže na obale sa po slovensky nedočítate nič a jazykovo zdatná extra nie som, bola som príjemne prekvapená, ako zapôsobil na moju pokožku. Predovšetkým, na moje večne suché nohy, ktoré ma trápia smerom od kolien nadol. Po veľmi príjemnej sprche som si dala toľko námahy, že som si preštudovala o produkte čo - to viac. Rozhodla som sa, že produkt posuniem ďalej môjmu synovcovi, ktorý trpí veľmi suchou pokožkou, dokonca mu až akoby schádzala koža z prstov a kožný lekár mu predpísal už niekoľko mastičiek. Ako som už spomínala, produkt veľmi jemne pení a čistí pokožku a bez akejkoľvek agresie ju zanecháva krásne hydratovanú, jemnú a vláčnu.
Produkt odporúčam na 100%. Je veľmi vhodný pre alergikov a pre citlivú pokožku, o ktorú sa s láskou stará a krásne zmierňuje nežiaduce svrbivé a dráždivé pocity. Jediné, čo by som produktu asi vytkla, je len uzáver produktu, ktorý sa mne osobne ťažšie zatvára a všimla som si, že redšia konzistencia má ,,zajačie úmysly" a niekedy si nájde cestu von. Možnože je to však len chybný výrobok, ktovie. Na balení produktu sa mi zase veľmi páči jeho priehľadná tuba a krásne bublinky, ktoré sa tvoria v okolí stien obalu. Je to veľmi efektné a krásne.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára