piatok 18. augusta 2017

Nivea Sun: hydratačný sprej na opaľovanie & sprej po opaľovaní

Krásna hnedá pokožka, to je môj sen každé leto. Nerada sa však opaľujem, mám svetlý pigment a citlivejšiu pleť. Takmer každý rok experimentujem s opaľovacími produktmi. Nie že by som nemala svojich favoritov, ale... Na tvár potrebujem špeciálny krém s najvyšším faktorom. Na telo mi stačí taká 30-tka, ktorú postupne s opálením znižujem. 
K opaľovacej kozmetike nevyhnutne patrí aj starostlivosť o pokožku po opaľovaní. Pokožka je citlivejšia a napätá, potrebuje hydratáciu a uvoľnenie. Dnes vám predstavím kombináciu dvoch produktov Nivea Sun hydratačný sprej na opaľovanie a po opaľovaní.

Opaľujte sa bez starostí! Ošetrujúce zloženie s vyváženým systémom UVA a UVB filtrov poskytuje pokožke okamžitú ochranu pred spálením a predčasným starnutím vplyvom slnečného žiarenia. Dlhodobo pokožku hydratuje a zanecháva ju hebkú. Vďaka spreju je navyše aplikácia neuveriteľne jednoduchá! Novo vyvinuté zloženie umožňuje jednoduchšie vypranie škvŕn spôsobených UV filtrami. 

Opaľovanie je príjemné, ale pre pokožku celého tela poriadne náročné. Rozmaznávajte ju a dožičte jej po opaľovaní tú najlepšiu starostlivosť. Osviežujúce ľahké zloženie s aloe vera navracia pleti stratenú hydratáciu, chladí ju a upokojuje. Sprej sa navyše veľmi rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Tá najlepšia starostlivosť po opaľovaní: NIVEA Hydratačný sprej po opaľovaní.
Balenie produktov je skvele riešené. Oceňujem predovšetkým vlnkové boky sprejov, nakoľko tam krásne zapadnú prsty a produkt sa vám nešmýka. Vždy som mala problém aplikovať si ďalšie množstvo opaľovacieho produktu, kvôli šmykľavému pocitu rúk. Dokonca aj na vrchnej časti pumpičky sa nachádza zdrsnená časť, ktorá zabraňuje šmýkaniu prstov. Jednoznačne top balenie opaľováku, aké som kedy mala. 
Balenie je rovnaké u oboch sprejov, konzistencia je podobná, avšak sprej po opaľovaní je trošku redší a navyše výraznejšie parfumovaný. Krásna svieža vôňa sa nesie v tónoch aloe vera. Oba produkty sa však skvelo roztierajú, krásne sa starajú o pokožku a zanechávajú ju chránenú a hydratovanú.

Hydratačný sprej na opaľovanie s faktorom 30 obstál na našej dovolenke pri mori a krásne som sa s ním opálila, bez zbytočného začervenania alebo šúpania sa. Na telo je ideálny, asi po štyroch dňoch dovolenky som si ho aplikovala aj na tvár. Bola som milo prekvapená, nakoľko mi pleť takmer vždy sčervená. 

Hydratačný sprej po opaľovaní krásne upokojí a schladí napätú pokožku, ktorá bola takmer celý deň vystavovaná slnečnému žiareniu. Pokožka bola po nanesení spreju hydratovaná, zjemnená a vláčna.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára