streda 19. októbra 2016

Oriflame: Očný krém Ecobeauty

Očný krém používam približne od svojich 20 rokov. Možnože sa to zdá niekomu priskoro, avšak mne to príde vcelku prirodzené. Vysoká škola, prebdené noci, unavený pohľad. Potrebovala som produkt, ktorý by mi nejako rozjasnil pohľad a odvtedy som zostala verná tejto kozmetickej vychytávke. Existuje široká škála očných krémov a je len na vás, po ktorom siahnete. Kamarátku trápia tmavé kruhy pod očami, mňa skôr opuchnuté viečka a unavený vzhľad. Dnes sa bližšie pozrieme na prírodný produkt z dielne Oriflame - očný krém Ecobeauty. 
Očný krém Ecobeauty

Rozlúčte sa s unaveným vzhľadom očných partií! Hydratačný očný krém oživí a rozjasní citlivé očné kontúry. Je posilnený o arktické brusnice plné antioxidantov a olej zo semien rakytníka, ktoré pomáhajú energizovať pleť a zmierniť známky únavy. Neobsahuje parabény. Certifikovaný bioprodukt v súlade s pravidlami Fairtrade.
Balenie produktu je veľmi príjemné, tvarovo typické pre očný krém, avšak na prvý pohľad vás upúta prírodný motív na obale produktu. Ako už názov produktovej rady Ecobeauty naznačil, jedná sa o prírodný produkt, ktorý aj krásne prírodne vonia. Konzistentne je produkt také redšie mlieko, ktoré jemne chladí na pokožke. Produkt sa vďaka jemnejšej konzistencii veľmi príjemne vklepkáva prstami na očné okolie. 
Produkt som si veľmi obľúbila a stal sa mojím spoločníkom počas večerných i ranných rituálov, kedy si pleť vyčistím a následne ošetrím krémom. Hoci má krémik objem len 15 ml, je to postačujúce. Na ošetrenie očného okolia postačí len minimálne množstvo, takže sa tak ľahko neminie. Krémik má jemne chladivý účinok, takže mi niekedy ráno priam prebudí pohľad. Jemným vklepkávaním si ho aplikujem do pokožky, ihneď sa vsiakne a pokožka zostáva na pohľad krásne zmatnená.
Svojím chladivým zložením akoby redukoval známky únavy a jemne redukoval opuch. Krémik je navyše skvelým zdrojom hydratácie a moja citlivá pleť si nesťažovala ani na výraznejšiu parfumáciu produktu. Trošku som mala obavy pred prvým použitím, ale žiadne neprijateľné svrbenie, či štípanie sa doteraz neprejavilo. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára