piatok 7. októbra 2016

Labello: Neonová edícia

Pamätám si, že za mojej stredoškolskej éry bolo veľkým hitom Labello, či už to klasické Original, alebo aj nejaké to ružové s perleťou, Labello Sun, ktoré používal jeden náš spolužiak a ostatným chlapcom to bolo veľmi smiešne. Spomínam si, ako sme sa rozprávali s dievčatami o tom, ktorá má aký prázdny obal doma a vytešovali sme sa z toho, keď nám pribudol ďalší skvelý kúsok do Labello zbierky.
To už sú časy dávno minulé, ale ja som sa presne ako pubertiačka tešila pred pár dňami, kedy sa mi do rúk dostala skvelá limitovaná edícia Labello Neon. Krásna modrá kazetka, ktorá v sebe skrýva to klasické originálne Labellko v tmavo-modrom puzdre, ktoré všetky dôverne poznáme, ale okrem neho na mňa žiarilo ďalších šesť neónových puzdier tejto skvelej tyčinky na pery. Je mi cťou vám predstaviť Labello Original v neónovej edícii, ktorá krásne žiari v tme.
LABELLO BALZAM NA PERY ORIGINAL NEON EDITION

Doprajte perám starostlivosť, ktorú si zaslúžia. A sebe módny doplnok, ktorý nikto neprehliadne. V limitovanej edícii sme ošetrujúci balzam Labello Original obliekli do 6 žiarivých neónových farieb, ktoré svietia pod UV svetlom. Zloženie s bambuckým maslom, panthenolom a 12-hodinová hydratácia ale zostávajú. Zvoľte tú najlepšiu starostlivosť a dizajn, ktorý sa nedá prehliadnuť. Zvoľte: Labello Balzam na pery Original NEON EDITION.

- neprehliadnuteľné balenie v jednej zo 6 neónových farieb.
- obal žiari pod UV svetlom.
- zloženie s bambuckým maslom a panthenolom ošetruje pery.
- vaše pery budú hydratované po dobu 12 hodín.
Balzamy na pery Labello asi netreba nikomu extra zvlásť predstavovať, jedná sa o hydratačnú tyčinku na pery, ktorá skvelo ošetruje naše pery. Vždy som mala rada limitované edície a s obdivom si ich prezerala, respektíve si aj nejaký ten kúsok pre seba ulovila. Avšak niekedy je to taká mačka vo vreci. Človek sa namotá na krásny obal a ani nevie, čo kupuje. V tomto prípade je tomu však inak. 
Až šesť neónových variantov pre nový obal Labello Original, ktorý navyše krásne svieti v tme pod UV svetlom, no nekúp to. Skvelá vychytávka, ktorú jednoducho budete chcieť vlastniť.
Labello neónová edícia je skvelá myšlienka, ako priniesť trošku svetla na overený produkt. Netreba inovovať niečo, čo je dokonalé, aspoň takými sú pre mňa balzamy na pery, predovšetkým Labello Original. Myšlienka priniesť niečo nové, svieže a nápadité v podobe neónových puzdier sa veľmi podarila. Neón je trendy a balzam, ktorý vám dokonca svieti, tak to tu ešte nebolo.
Kazetka so siedmymi tyčinkami Labello Original, pričom každé jedno má iný obal. Som rada, že si v kazetke našlo miesto aj Labello, ktoré je nám dôverne známe, avšak tie farebné kreácie sú pre mňa momentálne dosť výnimočné. Dokonca si môžem aj zladiť balzam na pery s outfitom, či nechtami, ale stále budú moje pery chránené rovnako intenzívne a s kvalitou na vysokej úrovni.

2 komentáre:

  1. Zaujímavé, ešte som si ho ne predajniach nevšimla, kde sa dá zakúpiť??

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Wau, tak tá vyzerá naozaj parádne a ani sa ti nečudujem, že si sa tak tešila. Tiež by ma zaujímalo, kde ho dostať?

    OdpovedaťOdstrániť