streda 22. júna 2016

Oriflame: Lak na nechty The ONE Long Wear

Pomaly sa nám blíži leto a s pribúdajúcimi stupňami rastie aj naša túžba nosiť výraznejšie a odvážne farby. Či už na oblečení alebo aj na našich nechtoch. Nielen vonku sa všetko prebudilo do krásy a „zaodelo“ do farieb, ale aj naše outifty či doplnky sú pestrejšie. Sviežim lakom na nechty sa dá docieliť krásna bodka za celkovým jarným či letným lookom. Dnes vám bližšie predstavím dlhotrvajúci lak na nechty od značky Oriflame s prekrásnym názvom – nočná orchidea z kolekcie The ONE. 
Oriflame – lak na nechty The ONE Long Wear

Lak na nechty s dlhotrvajúcim vysokým krytím v odtieňoch podľa posledných trendov. Vďaka špeciálnej gélovej technológii poskytuje rovnomerné krytie, neolupuje sa a zachováva si svoj krásny lesk. Jedinečný široký štetec zabezpečí precízne nanášanie laku.
Balenie laku na nechty vás zaujme predovšetkým vrchnáčikom, na vrchu ktorého sa vyníma embosované logo Oriflame. Flaštička s objemom 8 ml je priehľadná. Odtieň Night Orchid je krásne namiešaný, vyzerá ako fuchsia, ale je mierne fialový. Štetček je plochý, primerane široký a dlhý, takže sa s ním dá precízne lakovať, či už ľavou alebo pravou rukou. 
S lakom na nechty som nadmieru spokojná. Odtieň je originálny, hoci sa javí na prvý pohľad ako typická fuchsia, nie je tomu tak, „do karát“ perfektne zahral odtieň fialkovej. Prekvapila ma sýtosť odtieňu už v jedinej nalakovanej vrstve. Konzistentne je lak primerane tekutý – ani riedky, ani hustý. So štetčekom sa mi skvelo lakovali nechty. Lak na nechtoch primerane rýchlo uschol a pôsobil pekne už v jedinej vrstve.
Lak na nechtoch krásne vynikne. Nechty sú pekne nalakované, farba je sýto pigmentovaná, ale predovšetkým odolná a trvácna, takže sa z nechtov tešíte aj 5 dní. Lak je trošku viac pigmentovaný, preto odporúčam nanášať aj podkladovú vrstvu. Čo sa týka odlakovávania, na prvý „šup“ sa zbavíte hrubej vrstvy laku a následným doodlakovaním sa zbavíte aj čiastočiek farby v záhyboch pri krajoch nechtov.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára