sobota 26. septembra 2015

Toni & Guy - suchý šampón s matným efektom

Dnes vám predstavím suchý šampón vychýrenej značky Toni & Guy. Už samotná značka mi dávala pocítiť akúsi záruku, že produkt bude asi niečo lepšie. Niečo, s čím by som mohla byť spokojná. Nechcem vravieť, že som z tých, čo dajú na dobré meno, ale predsa to znie lepšie ako čosi, o čom počujete prvýkrát a neviete si vôbec ani len predstaviť, čo môžete očakávať.
Doteraz som sa s produktmi Toni & Guy nestretla, takže som sa s radosťou, plná zvedavosti a pozitívnych očakávaní, pustila do testovania, pre mňa obľúbeného produktu, suchého šampónu. Skúsenosť to bola pre mňa nová, ale už teraz viem, že nie posledná, rada si zaobstarám aj iné produkty tejto značky, ktoré dostanete na parfums.sk

Suchý šampón Toni & Guy predstavuje ideálne riešenie, keď si nestíhate umyť vlasy. Odstraňuje z vlasov mastnotu a dodáva im veľmi bohatý objem. Zároveň nezanecháva biele stopy, s ktorými majú často problém suché šampóny iných značiek. Vlasy sú po použití prípravku krásne, plné energie a príjemne prevoňané. Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť so značkou TONI & GUY!
Žiaľ, patrím k tým, ktorých vlasová pokožka produkuje viacej mazu, než je potrebné. Vlasy mi v peknom čerstvom stave vydržia väčšinou jeden a pol až dva dni. Takže sa mi často stávalo, že keď som si poobede zmyslela, že večer idem niekam von, nechcite vedieť, ako moje vlasy reagovali. Boli v peknom ,,schopnom" stave, no polhodinku pred odchodom, keď som si ich prečesala, zrazu zďaleka nevyzerali tak reprezentatívne, ako pred pár minútami. :)) No, vtipné mi to nebolo a nervy začali pracovať.

Narýchlo si vlasy umývať alebo byť celý čas sama so sebou nespokojná. Stíham, to nestíham?! Práve pre toto, milé dámy, som si zaobstarala niekedy dva roky dozadu môj prvý suchý šampón. Ani neviem, aká značka to už bola, niečo neznáme, z čoho som zostala v rozpakoch, pretože moje vlasy zostali po aplikácii trošku ,,šedivé". :) Predstavte si, že sa niekde ponáhľate, nemáte čas na experiment a dopadne to takto... škoda rečí. :))
Zostala som preto veľmi skeptická, čo sa týka suchých šampónov. Potom sa mi však časom dostal do rúk ďalší suchý šampón, tentoraz od Schaumy, ktorý ma presvedčil, že tieto produkty predsa len majú svoje využitie aj u mňa doma. Avšak, jeho balenie bolo veľmi malinké a spotreba prirýchla. V tom čase som si ako študent nemohla dovoliť tento luxus a našla som si lacnejší variant v podobe púdrového suchého šampónu, ktorý dodnes používam. Jeho konzistencia v podobe púdru mi nie vždy vyhovuje, pretože som si v rýchlosti často zaprášila aj čierne tričko, a potom som narýchlo musela rozmýšľať, čo na seba. :) Teraz si už dávam pozor a riešim najskôr vlasy až potom oblečenie...
Balenie suchého šampónu značky  Toni & Guy ma zaujalo na prvý pohľad. Milujem fialovú farbu a v matnej kombinácii so zlatisto-hnedastými a bielymi popismi pôsobí balenie veľmi luxusne. Ako som už spomínala, viac mi vyhovuje konzistencia suchého šampónu v podobe spreju. Predsa len, presnejšie dokážem aplikovať suchý šampón tam, kde potrebujem. Navyše, moje ruky zostanú čisté, nie ako pri aplikácii suchého šampónu v podobe púdru. Balenie 250 ml je veľmi dobré. Produkt sa tak rýchlo neminie a vydrží vám dlhšiu dobu, avšak zvyknem si niekedy so sebou zbaliť suchý šampón /na výlet, kedy cestu tam a späť strávite celú noc v autobuse/ a v tomto prípade je skladnejšia tá menšia tuba s púdrom.
Suchý šampón si ma získal nielen svojim vzhľadom, ale aj svojimi účinkami. Krásne zbavil moje vlásky nechcenej a nepeknej mastnoty a dodal im svieži a krajší vzhľad. Navyše, moje vlasy akoby získali aj na objeme a boli pekne prevoňané. Milo ma prekvapila aj výdrž suchého šampónu, vlasy vyzerali v schopnom stave aj po cca 8 hodinovom spánku. Suchý šampón veľmi účinne absorbuje mastnotu a prebytočný lesk vlasov. S tak kvalitným suchým šampónom som sa doteraz nestretla, a to som ich už zopár teda vyskúšala. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára