štvrtok 13. augusta 2015

Mary Kay - transparetný púder a minerálne líčka

Dnes sa budeme venovať dekoratívnej kozmetike značky Mary Kay.
Pripravila som si pre vás recenziu dvoch produktov, určených pre naše krajšie ja, transparentný sypký púder a minerálne líčka. Produkty sa krásne prispôsobia a sú vhodné pre každú jednu z nás. ,,Doťuknú" každé jedno líčenie a vytvoria veľmi prirodzený look.
Transparentný púder je asi jeden z naj produktov, ktoré som mala možnosť na vlastnej pleti vyskúšať, vôbec som neváhala nad jeho kúpou, nemusela som si ani trápiť hlavičku nad tým, či mi daný odtieň sadne skrátka som vopred vedela, že úspech je zaručený. Čo sa týka minerálnych líčok, tam som viac menej vsádzala na nejaký dobrý pocit z krásneho odtieňu, ktorý si ma získal. Líčka však na parfums.sk nenájdete, ale verím tomu, že čoskoro doplnia sortiment aj o tento produkt!
Mary Kay® Transparentný sypký púder - neviditeľný, jemný a vynikajúci odtieň na pleť každej ženy.

* Univerzálny púder eliminuje potrebu zladenia odtieňa púdru a tónu pleti
* Na pleti je ľahučký, prirodzený a zamatovo jemný
* Počas celého dňa reguluje nežiaduci lesk
* Fixuje podkladovú bázu
* Zloženie obsahuje látky rozptyľujúce svetlo, ktoré zmierňujú nedokonalosti pleti pre bezchybný vzhľad.
Transparentný sypký púder je azda najlepší púder, aký som kedy mala. Krásne sa prispôsobí a k pleti je veľmi jemný. Pokožka pôsobí na pohľad i dotyk hodvábnym dojmom. Keď som si prvýkrát naniesla púder na tvár, hneď mi padol do oka. Bolo jasne vidieť, že je to produkt, aký som doteraz nemala možnosť vyskúšať.

Iné púdre sa mi akoby vtlačili do make-upu a pri tých, ktoré mali hubku sa mi sem-tam podarilo vytvoriť si tmavší fľak na tvári. No tento od Mary Kay je iný, pretože svojím zložením skôr krásne obalí pleť. Priamou súčasťou balenia, žiaľ, nie je labutienka, s ktorou sa mi osobne veľmi príjemne manipuluje. Na pleť nanesie akurátne množstvo púdru, za čo vo veľkej miere môžeme vďačiť aj plastovej prepážke, ktorá je umiestnená priamo nad púdrom, takže prepustí primerané množstvo púdru na tvár. Púder je svojím vzhľadom transparentný a krásne sa prispôsobí k akémukoľvek odtieňu pleti či make-upu.
Mary Kay® Duo minerálnych farieb na líca - každá paleta obsahuje nádherný odtieň farby na líca, plus doplnkový svetlý perleťový odtieň, ktorý sa ľahko rozotiera a pomáha zvýrazniť lícne kosti.

* Bohaté, živé odtiene vyzerajú skvele na všetkých tónoch pleti
* Rozjasňuje vzhľad
* Môžete sa nalíčiť jemne alebo odvážne
* Stála farba, ktorá vydrží po celý deň.

Farba na líčka je asi jediný produkt z dekoratívnej kozmetiky, ktorý tak trošku zanedbávam. Nepoužívam líčka bežne, iba niekedy, predovšetkým však večer, kedy sa nebojím pridať trošku viac farieb do svojho líčenia. Minerálne líčka z Mary Kay sú však veľmi jemné a decentné, no vedia byť aj výraznejšie. Stačí sa trošku vyhrať s líčením a zvoliť si svoju škálu, v ktorej sa cítite prirodzene. Ja volím skôr prirodzený vzhľad, preto som stavila na jemnejšie líčenie a zmes oboch odtieňov - ako výraznejšej matnej ružovej, tak aj perleťovej broskyňovej. Líčka dodali mojej pleti krásny zdravý vzhľad, nepôsobili výrazne či vulgárne, krásne sa prispôsobili vopred nanesenému make-upu a púdru.

1 komentár:

  1. Tento púder je naozaj bomba medzi púdrami. Mám ho veľmi rada a keďže som bledula :) a nikdy som netrafila odtieň svojej pleti, dokonale mi vyhovuje. Inak naozaj labutienka chýba, ale to je asi jediné mínus :)

    OdpovedaťOdstrániť