utorok 13. januára 2015

Orly: BB crème na nechty

Ahojte!
Dnes tu mám pre vás takú trošku staršiu novinku z nechtového sveta, aspoň pre mňa to bola donedávna novinka. Cca na jeseň minulého roku som videla v Dámskom magazíne na STV-čke reportáž zameranú na starostlivosť o nechty. V tejto dokrútke bol predstavovaný prvý BB crème  vo forme laku na nechty. Tie, ktoré ma aspoň trošku poznáte určite viete, že to som si nemohla nechať ujsť. Mátalo ma to pekných pár dní, kým som sa rozhodla, že BB crème musím jednoducho mať!
ORLY prináša prvý BB prípravok pre vaše nechty . BB crème na nechty je ošetrujúci prípravok (all-in-one) pre maskovanie škvŕn na nechtoch. Prípravok vyhladí povrch nechtu a zároveň chráni nechty pred UV žiarením. BB crème od ORLY nechty hydratuje, vybieluje a zanecháva ich povrch lesklý. Vzhľad povrchu nechtu po aplikácii je mliečno-krémový napodobujúci „Crème“ efekt. Povrch nechtov je lesklý a pôsobí prirodzene zdravo.

Vlastnosti a výhody BB crème na nechty:
* ochrana pred UV žiarením,
* kyselina hyalurónová pôsobí ako vyhladzovací prostriedok pre perfektný a elegantný povrch nechtu,
* hyaluronát sodný napomáha pri hydratácii nechtu,
* oxid titaničitý zabezpečuje biely vzhľad nechtov a špeciálne namiešané vosky zosvetlujú a rozjasňujú povrch nechtu,
* obsiahnuté sklenené mikroguľôčky zabezpečujú proti-odlupovaciu povrchovú úpravu nechtov,
* kyselina askorbová (vitamín C), pôsobí ako antioxidant k ochrane pred voľnými radikálmi.

Odporúča sa naniesť jednu alebo dve vrstvy na dosiahnutie požadovanej nepriehľadnosti na prírodné nechty. Nie je určený pre použitie ako základná/vrchná vrstva alebo spolu s lakom na nechty. Vhodné používať spolu s Argain Oil Cuticle Drops pre zdravšie  a krajšie nechty.

Objem: 18 ml.
Cena: 12,50 €.
BB crème  lak na nechty od Orly vlastním cca od začiatku decembra a nemôžem si ho vynachváliť. Moje nechty sú pre mňa niečo na čom si potrpím, až priveľmi :) Prvé čoho si na ľuďoch všímamsú oči, pretože sú tzv. bránou do duše, druhou vecou na ktorú sa zameriam sú práve ruky. Sama neviem prečo. Je to asi moja nejaká úchylka alebo čo. Je pekné, ak sú ruky pestované a nechty upravené. Sama veľmi dobre viem, že nie vždy to ide, tak ako by malo. Aj moje nechty si už prešli hocičím. Trpia pri manuálnej činnosti, pred rokom sa mi dosť štiepili, v poslednej dobe ma trápi ich krehkosť, ľahko sa zlomia, navyše časté lakovanie im tiež neprospievaa silne pigmentované laky dokážu prejsť aj pod podlak, ak uvážite, že som skúšala gellaky a naniesla som dosť silnú vrstvu farebného laku. Aj práve vďaka tejto mojej chybičke sa teraz môj ukazováčik hrdí peknou žltou mapou. 
BB crème  lak na nechty zvyknem používať vtedy, keď nemám chuť riešiť niečo iné,keď len chcem, aby boli nechty na pohľad krajšie, ale aby pôsobili svojim prirodzeným dojmom. A práve v tejto situácii sa mi najviac osvedčil BB crème  lak na nechty od Orly. Nechtom dodá prirodzený vzhľad, zjednotí ich, jemne vyhladí, trošku spevní. Nechtom dodá navyše aj lesk, ale len jemný, aby pôsobili zdravo a prirodzene, takže nečakajte žiaden mega efekt, nie je to žiaden Top Coat!!! Nechty navyše jemne zosvetlí, hlavne  som si to všimla na vyrastenej časti nechtu, ktorá u mňa nie vždy pôsobí krásnym bielym dojmom, ale je jemne zožltnutá. Celkovým dojmom pôsobí veľmi prirodzene, niekedy ani nemám dojem, že mám nejaký lak na nechtoch, takže je to ozaj také BB-čko, ktoré doťukne prirodzený vzhľad akoby šibnutím zázračného prútika.
Čo sa týka lakovania nechtu, ide to veľmi rýchlo a ľahko, štetček je taký nazvime ho klasický, užší, ale v pohode naberie dostatok laku na pokrytie celého nechtu. Vrchnáčik je dostatočne vysoký, takže manipulácia je veľmi príjemná, aspoň ja pociťjem takú väčšiu istotu a nazvime to, menšiu trasľavosť rúk, hlavne pri lakovaní pravej ruky :) Pokiaľ si nalakujem jednu ruku, druhú ruky, bez problémov môžem nanášať druhú vrstvu. Schnutie BB crème  laku na nechty je celkom rýchle. Pri jednej vrstve nechty získavajú lesk a krajší vzhľad, pri dvoch vrstvách je už ten efekt taký mliečnejší, ale taktiež veľmi prirodzený. 
Ako ste na tom vy a váš vzťah k BB crèmom? Poznáte a používate? Priznám sa ja som si prešla dostatočným množstvom BB-čiek hlavne tých určených na zjednotenie tónu pleti, ale nebola som nimi vôbec nadšená, oranžový vzhľad a podobne,...no ale tento lak na nechty od Orly vo forme BB crème  to je úplne iná báseň :) Odporúčam všetkými desiatimi!!!

3 komentáre:

  1. aj tak maš krasne nechty bola by som rada keby mam aspon take, ja som si predtým davnejšie obhrýzala ale neviem či to mám spôsobene tym ale smeruju mi do hora ale čo už stym neurobim nič

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Vyzerá to úžasne a rpiznám sa že o tom počujem prvý krát :O Určite sa v blízkej dobe na to v drogérii pozriem lebo ako spomínaš aj mne sa v poslednej dobe lámu nechty a sú krehké -_-

    http://lindatayllor.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť