sobota 10. januára 2015

Diesel: Only The Brave Wild

Ahojte!
Dnes som si pre vás pripravila článoček, respektíve voňavučkú recenziu, ale nebude to vôňa dámska, ale pánska. Berte to ako nejaký ten tip pre vašu polovičku. Môže byť aj skvelou voľbou vo forme darčeku. Nebudem vás dlho napínať, dnes sa budem venovať značke Diesel a ich poradí už tretej vône Only The Brave Wild.
Diesel Only The Brave Wild je v poradí treťou vôňou z rady Only The Brave. V roku 2009 bola uvedená na trh vôňa s rovnomerným názvom Only The Brave a v roku 2012 nasledovala vôňa Only The Brave Tattoo. Pánska vôňa Only The Brave Wild sa zameriava na divokého muža, ktorý sa spolieha na svoje inštinkty, ktoré ho nikdy nezradia. Autormi vône sú Antoine Maisondieu a Shyamala Maisondieu. Parfém Only The Brave Wild bol uvedený na trh v roku 2014 a svojím zložením ho môžeme zaradiť do rodiny chyprových vôní. Tvárou vône je mladý francúzsky model a herec Willy Cartier.
Zloženie Diesel - Only The Brave Wild:
Hlava: korenie, grapefruit, citrónová tráva.
Srdce: muškátový oriešok, levanduľa, pelargónia, kumarin.
Základ: dubový mach, céder, vetiver, kokosové mlieko.

Only The Brave Wild spája kľúčové pojmy neuveriteľnej mužskej existencie s prvkami odvahy, víťazstva a sily s pravidlami, ktoré umožňujú sprostredkovať svoje presvedčenie, sebavedomie. Vôňa Only The Brave Wild je tvrdením, ktoré je predmetom neuveriteľnej cesty na celý život človeka, ktorý má v sebe dostatok statočnosti, aby bol sám sebou. Vôňa má svoje korene v srdci prírody - divoké a surové. Skladba vône sa začína tónmi esenciálnych olejov z grapefruitu, citrónovej trávy a čierneho korenia. Srdce vône je zložené z tónov levandule, muškátového oriešku, pelargónie a kumarínu. Základ obsahuje tóny cédrového dreva, vetiveru a machu s krémovým charakterom kokosového mlieka.
Vôňa Only The Brave Wild je určená mužom nespútaným, ktorý majú odvahu a milujú výzvy. Zvýrazňuje mužskosť v tej najdivokejšej podstate. Divokosť až inštinktívne správanie priťahuje množstvo žien. Muž, ktorý používa Only The Brave Wild je doma v meste aj v džungli. Dokáže bežať ako vietor, vycíti blesk i hrom, pripadá si ako dieťa prírody. Jeho vôňa sa rodí v samotnom srdci divokej a nespútanej prírody. Krémové kokosové tóny nahradili starobylé pudry, vlhké machy vystupujú v podobe drsného zemitého a primitívneho vetiveru. Typické provensálske tóny levandule ustúpili exotickému motívu pižma. Mestský aspekt zastupuje citrusová vôňa, ktorá je získaná z citrónovej trávy.
Flakón vône Only The Brave má tvar zatvorenej zovretej päste a pýši sa tmavozelenou akoby vojenskou kaki farbou. Toto všetko má symbolizovať silu, ktorá sa ukrýva vo vnútri flakónu. Zovretá päsť poukazuje na to, že je len na vás ako a kedy uchopíte svoj osud do vlastných rúk! Chrbát ruky zdobia iniciálové písmena názvu vône OTB /Only The Brave/ Wild. Pozdĺž zovretých prstov prechádza strieborný nápis DIESEL, tento nápis vás prekvapí aj na rozprašovači a to po otvorení vrchnáčiku. Vrchnáčik vône tiež neobišiel naprázdno. Po obvode ho zdobí embosovaný popis DIESIEL - ONLY - THE - BRAVE.
Priznám sa moc nie som zástancom pánskych vôní, nie každá mi ulahodí, nie každá mi imponuje, niektoré sú veľmi ťažké, korenisté. Only The Brave Wild značky Diesel je síce výraznou, ale zato veľmi jedinečnou jemnou vôňou. V prvom momente vás prekvapí jemná krémová kokosová vôňa, ktorá postupne prechádza do ovocného výbuchu citrusov, ktoré sú neskôr skrotené prírodnými lesnými prvkami.Vôňa je jemne sladká, jemne pikantná, veľmi krásne nakombinovaná, neobyklá, proste jedinečná.
***
Máte skúsenosti s Diesel vôňami? Sú predchádzajúce dve vône Only The Brave podobne jedinečné ako ich divoký brat? A ako je to s vôňami určenými pre ženy? Vedeli by ste mi nejakú konkrétnu odporučiť, a ak áno prečo?

1 komentár:

 1. Working the crew harder than any of his contemporaries, Marsh pushes expectations out of sight. Giving absurd opportunities to deadbeats and giant heads, his kindness almost levels out his brutality. > Reviews Only the Brave A man without a family of his own has the lives of over a dozen families hovering above his hardhat.
  Jennifer just might be the only woman that could love Marsh the way he requires. More stern than her partner, she elicits a vulnerable ooze from Marsh that has been wicked from the multitude of close calls and disappointments out on the battlefield. She never settles for edited stories, and he benefits from these pillow trials.

  See more:
  > 2k movies
  > the revenant putlocker
  > arrival putlockers

  OdpovedaťOdstrániť