streda 4. novembra 2015

Vichy: Hand & Nail výživný krém na ruky a nechty

Ahojte!
Mať po ruke dobrý krémik na ruky je na nezaplatenie. Je to pre mňa kozmetický produkt číslo jeden. Keď nemám po ruke balzam na pery trošičku si prstami nanesiem aj na pery a hneď ich mám hydratované. Trápi ma suchý nos po nádche a nemám po ruke nič, čím by som si tieto suchoty zmiernila? Opäť siahnem po kréme na ruky a dodám si aspoň chvíľkovú úľavu pre môj ubolený citlivý a vreckovami podráždený noštek. Určite vám tieto situácie sú aspoň trošku povedomé.
Chcela som tým naznačiť, že krém na ruky má u mňa nezastupiteľné miesto a je to produkt, bez ktorého neopúšťam náš dom. Mám ich niekoľko a na niekoľkých miestach, v izbe, v kúpelke, v kabelke, v robote,.. aby som nikdy nezostala zaskočená, že si nemám čím mazať svoje večne suché ruky a práve v tomto období, kedy nastupuje pomalinky zima a vtedy moje ruky trpia najviac. Dnes vám predstavím krém na ruky, ktorý si ma veľmi získal a ktorý je okrem rúk určený aj pre nechty a nesie príznačný názov Hand & Nail krém a na trh ho uviedla značka Vichy a je k dostání napríklad aj na parfums.sk.
Vichy Hand & Nail krém na ruky

Hydratačný krém na ruky určené pre všetky vekové kategórie. Obsahuje koncentrované hydratačné látky pre suchú až veľmi suchú pokožku. Hypoalergénny. Nemastná a nelepivá textúra. Bez parabénov, testované na citlivej pleti.
Krémik na ruky od Vichy sa skrýva v typickej vytláčacej tube, na aké sme pri krémoch na ruky zvyknuté. Tuba je zaodetá v peknom jemnom ružovom kabáte so striebornými a čiernymi prkvami ako sú názov, značka a popis produktu. Dozvieme sa tak, že krémik je okrem rúk vhodný aj na nechty a že sa v tube skrýva až 40 ml tejto vzácnej zmesy, ktorá má navyše pomáhať pred tmavými škvrnami na rukách. Krémik navye obsahuje ochranný faktor SPF 15.
Po vytlačení z tuby ma milo prekvapila farba respektíve odtieň krému, ktorý podobne ako balenie dýchal jemnou ružovou farbou. Krémik je jemnej až stredne hustej konzistencie, pri styku s teplou pokožkou však akoby viac redol. Vďaka tejto konzistencii sa tak krásne jemne a rýcho rozotiera po pokožke rúk, navyše sa rýchlo vstrebáva. Nemusíte sa vôbec obávať, že by vám stiekol kde tade, je síce redší, ale dostatočne hutný, na to aby bol krémovej a nie vodovej konzistencie.
Ruky zostávajú ihneď po nakrémovaní hydratované, chránené. Moje ruky sú aj zhruba dve hodiny krásne hydratované a vláčne, necítim potrebu opakovať nanášanie krému. Ruky nemám vôbec suché, sú skvele premazané, ale pozor nie mastné, či lepkavé, to vôbec nie. Krém je okrem rúk určený aj na nechty, aká teda nastala zmena pri používaní krému od Vichy? Moje nechty sú akoby posilnené a spevnené. Vždy som mala suchšie miesta okolo nechtovej kožičky, pri použíaní tohto krému sa mi suchá koža okolo nechtov pekne zjemnila.
Krémik na ruky od Vichy Hand & Nail ma zaujal jednak svojim nežným zjavom, ale aj svojím praktickým využitím - okrem rúk je vhodný aj na nechtíky, na ktoré si ja veľmi potrpím, takže veľké plus pre mňa. 

1 komentár:

  1. Od Vichy jsem zatím zkoušela pouze pleťové krémy a vždy jsem s nimi byla spokojená :-)

    Nela z Beauty Charm

    OdpovedaťOdstrániť