pondelok 20. februára 2012

Bourjois Minerálny deodorant Fresh

Minerálny deodorant Fresh od Bourjois Paris som si veľmi obľúbila pre jeho nevtieravú vôňu a citlivý prístup k môjmu podpazušiu :)
Naozaj pôsobí dlhotrvajúco sviežo a počas dňa ma nezradí, takže sa naňho môžem spoľahnúť v každej chvíli, či už počas náročnej skúšky, alebo nekonečnej 12hodinovke na brigáde. Vôňa je jemná, nežne ženská, výrazne nevýrazná, takže nepôsobí po čase obťažujúco. 
A čo na ňom oceňujem najviac a chválim do nebies je to, že nezanecháva biele škvrny a fľaky na oblečení :)
Obsahuje 100% prírodných aktívnych ingrediencií - morské stopové prvky  a kamenec, čím intenzívne osviežuje. Navyše je tolerantný k pokožke. Účinkuje až 24 hodín, nevysušuje a nedráždi pokožku. Neobsahuje hliník, parabény ani alkohol. Je dermatologicky testovaný.
Objem : 150 ml,
Cena: cca 4 Eurá.

2 komentáre:

 1. UFS mining shelters include the Rapid-Span,
  Supa-Span, and Alu-Span range of products,
  these structures are all easily disassembled and cartable making them excellent for interim
  facilities with resale options. As adults riding motorcycles, we usually
  don't even think about steering. Also onsite is a physics lab, which is in The underground psychic lab is in use today, by the University of Minnesota.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Deciding to buy online can result in a huge cost savings while
  providing you the best options for your hair care needs today.
  As natural products don't have any side-effects, you can rest assured for healthy hair. Generally, these products are more expensive than their watered-down counterparts, but you can find a few affordable pure silicone hair products (see below).

  OdpovedaťOdstrániť